Kamera tubowa IP BCS-L-TIP28FSR5-AI1(2), 8Mpx, DORI, WDR
1.066,00 zł
48 w magazynie
Opis
Kamera IP BCS-L-TIP28FSR5-AI1 tubowa 8Mpx, przetwornik 1/2.8″ CMOS z obiektywem 2.8mm
RTMP – Streamuj na żywo cokolwiek zechcesz!
Podziel się swoją kamerą z niezliczoną liczbą osób. Dzięki RTMP będziesz mógł streamować obraz ze stoku narciarskiego, plaży, gniazda ptaków i wiele innych. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Kamera tubowa 8Mpx z podświetleniem IR do 30m. Obiektyw 2.8mm. Funkcja WDR 120dB poprawia dynamikę kamery i wydobywa większą ilość szczegółów z kontrastowego planu obserwacyjnego. Cyfrowa redukcja szumów – dzięki niej możliwe jest uzyskanie obrazu wyższej jakości w warunkach słabego oświetlenia. Dodatkowo klasa szczelności IP67 czyni z tej kamery doskonały i uniwersalny element Twojego monitoringu. Kamera zasilana jest napięciem 12V DC lub PoE.
Cechy główne:
- Rozdzielczość 8 Mpx: Wysoka jakość obrazu.
- Przetwornik 1/2.8” CMOS: Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu.
- Zoom cyfrowy 16×: Precyzyjne przybliżenie bez utraty jakości.
- Czułość kamery: Wydajność w bardzo słabym oświetleniu.
- WDR 120dB: Poprawiona widoczność w trudnych warunkach świetlnych.
- Obrót obrazu: Elastyczność montażu i kąta obserwacji.
- DORI: Skuteczne wykrywanie, obserwacja, rozpoznawanie i identyfikacja.
- Mikrofon: Dodatkowe nagrywanie dźwięku.
- Gniazdo karty pamięci microSD do 256GB: Lokalne przechowywanie danych.
- Ai – Funkcje inteligentne: Zaawansowana analiza obrazu i minimalizacja fałszywych alarmów.
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-TIP28FSR5-Ai1 |
| Linia produktowa | BCS Line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 8 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.8” CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 3840(H)×2160(V) |
| RAM | 1GB |
| ROM | 128MB |
| Obiektyw | stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.4 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 107° V: 56° D: 127° |
| DORI | Detect 88m/ Observe 35m/ Recognize 17m/ Identify 9m |
| Czułość kamery | 0.007Lux(Color,F1.4,30IRE) 0.0007Lux(F1.4,B/W,30IRE) 0Lux(IR) |
| Stosunek S/N | 56dB |
| Balans bieli (AWB) | Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia (AGC) | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M(3840×2160) / 6M(3072×2048) / 5M(3072×1728)(2592×1944) / 4M(2688×1520) |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Streaming | Tak |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Widoczność w nocy | do 50m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 8Mpx |
| Technologia | IP |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.