Kamera tubowa IP BCS-L-TIP12FCR3L3-AI1
531,00 zł
50 w magazynie
Opis
Główne cechy:
|
|
Kamera BCS-L-TIP12FCR3L3-Ai1 to zaawansowany model z linii BCS Line, typu tuba, o rozdzielczości 2 Mpx. Wyposażona w 1/2.8” CMOS sensor i stały obiektyw 2.8 mm, oferuje wysoką jakość obrazu nawet przy niskim oświetleniu (czułość 0.002Lux). Posiada funkcje takie jak WDR (120dB), cyfrowy zoom (16×), ICR dla trybu dzień/noc oraz oświetlacz IR do 30m. Obsługuje kompresję H.265+ i H.264+, umożliwiając efektywne zarządzanie przepustowością i przechowywaniem. Kamery można łatwo integrować z sieciami dzięki złączu RJ-45 i wsparciu protokołu ONVIF.

Automatyczny tryb dzień/noc
Kamera w ciągu doby automatycznie przełącza się na tryb nocny i dzienny kiedy ilość światła w otoczeniu się zmieni. Na przykład gdy zajdzie słońce. Zasięg podczerwieni wynosi 30 metrów.

Obraz wysokiej jakości
Światłoczuła matryca oraz wysokiej jakości przetwornik w połączeniu z zaawansowaną optyką dostarczają obraz o wysokiej jakości, oraz doskonałej ostrości. Urządzenie rejestruje w rozdzielczości 2 Mpx, dzięki czemu posiada znaczną przewagę nad typowymi modelami FullHD. Gwarantuje, że nawet najmniejszy szczegół zostanie uchwycony na materiale filmowym.
- A: 1280x720p ( 1Mpx )
- B: 1920x1080p ( 2Mpx )
- C: 2048x1536p ( 3Mpx )
- D: 2560x1440p ( 4Mpx )
- E: 3840x2160p ( 8Mpx )

Detekcja ruchu
BCS-L-TIP12FCR3L3-AI1 posiada wbudowany algorytm wykrywania ruchu w obrazie. Dodatkowo umożliwia wysyłanie powiadomień na telefon lub komputer. Ponadto możesz dowolnie ustawić obszar, który Cię interesuje, tak aby na przykład: otrzymywać powiadomienia tylko o ruchu z bramy wjazdowej. Kamery oprócz nagrywania 24/7 mogą również nagrywać tylko fragmenty po wykryciu ruchu, co przełoży się na obniżenie zużycia dysku twardego.”

Produkty BCS to urządzenia stawiające na łatwość obsługi, dosłownie każdy poradzi sobie z ich montażem i konfiguracją dzięki instrukcjom w zestawie.
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-TIP12FCR3L3-Ai1 |
| Linia produktowa | BCS Line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 2 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.8” CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 1920(H)×1080(V) |
| RAM | 128MB |
| ROM | 128MB |
| Obiektyw | stały |
| Focus | stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 107° V: 56° D: 127° |
| DORI | Detect 44m/ Observe 17.5m/ Recognize 9m/ Identify 4m |
| Czułość kamery | 0.002Lux(Color,F1.6,30IRE) 0.0002Lux(B/W,F1.6,30IRE) 0Lux(IR) |
| Stosunek S/N | 56dB |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) / VGA(640×480) / CIF(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 1920×1080(1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576(1~25fps) 704×480(1~30fps) |
| Bitrate | H.264: 32 Kbps~6144 Kbps H.265: 12 Kbps~6144 Kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 30m |
| NightColor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / G.711Mu / G.726 / PCM |
| Przechowywanie | FTP, SFTP, NAS |
| Gniazdo karty pamięci | microSD 256GB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, Multicast, ICMP, IGMP |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3af) |
| Pobór mocy | max 4.4W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Warunki pracy | -40°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | 166.2×70×70mm |
| Waga | 0.48 kg |
| Ai – Wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai – Ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai – Rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai – SMD | SMD 4.0 |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Streaming | Tak |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Widoczność w nocy | do 30m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 2Mpx |
| Technologia | IP |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.