Kamera tubowa BCS-TA15FSR3(2) 5Mpx HDCVI/AHD/TVI/ANALOG z obiektywem 2.8mm
155,00 zł
29 w magazynie
Opis
Kamera tubowa BCS-TA15FSR3 5Mpx HDCVI/AHD/TVI/ANALOG z obiektywem 2.8mm

Kamera tubowa 5Mpx HDCVI/AHD/TVI/ANALOG z obiektywem 2.8mm, przetwornik 1/2.7” PS CMOS. Promiennik podczerwieni do 30m, wbudowany mikrofon, funkcje: AGC, AWB, BLC, HLC, DWDR, 2DNR, obudowa IP67, zasilanie: DC 12V(±30%).
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa Urządzenia | BCS-TA1-5MSIR3-F-M |
| Linia produktowa | BCS UNIVERSAL |
| Rozdzielczość | 5 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.7” 5Mpx PS CMOS |
| Czułość kamery | 0.005 Lux/F1.6, 30IRE, 0 Lux IR wł. |
| Obiektyw | stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F 1.6 |
| Mikrofon | Tak |
| NightColor | Nie |
| WDR | DWDR |
| Klasa szczeIności IP | IP67 |
| Promiennik IR | 30 m |
| IK10 | Nie |
| Rodzaj zasilania | 12V DC |
| Kolor obudowy | Biało-czarny |
| Waga | 0.36 kg |
| Wymiary | 174.5 mm × 72.3 mm × 70.6 mm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Grafitowy/Szary |
| Łączność | Przewód |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Audio | Tak |
| Widoczność w nocy | do 30m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.