Kamera obrotowa WiFi EZVIZ H8 Pro 2k 3Mpx Inteligentna detekcja, śledzenie
388,00 zł
77 w magazynie
Opis
EZVIZ H8 Pro 2K – obrotowa kamera Wi-Fi
Starannie wykonana kamera obsługuje rozdzielczość wideo 2K, wykrywanie sylwetki człowieka i pojazdu wspomagane sztuczną inteligencją i jest odporna na warunki atmosferyczne, aby zapewnić inteligentną i niezawodną ochronę.
Zawartość opakowania:
- Obrotowa kamera 2K – EZVIZ H8 Pro 2K
- Dokumentacja – Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, regulacje
- Szablon – Niewielkiej wielkości szablon z otworami montażowymi kamery
- Zasilacz – Kluczowy komponent elektroniczny, który dostarcza energię do urządzenia
- Wkręty i kołki montażowe – Wszystko czego potrzebujesz do zamontowania kamery
- Zestaw uszczelniający – Komplet akcesoriów do zabezpieczenia złącz kamery przed wilgocią
Produkty EZVIZ to urządzenia stawiające na łatwość obsługi, dosłownie każdy poradzi sobie z ich montażem i konfiguracją dzięki instrukcjom w zestawie.
Cechy kamery EZVIZ H8 Pro 2K:
- Rozdzielczość 2K
- Wykrywanie sylwetek ludzi/pojazdów przy użyciu sztucznej inteligencji
- Obrót kamery w 340°, pochylenie w 80°
- Zasięg podczerwieni do 30 metrów
- Obsługa sieci Wi-Fi 2.4GHz
- Filtr podczerwieni z automatycznym przełączaniem
- Technologia wideo H.265
- Rozmowa dwukierunkowa
- Niestandardowy obszar alarmowy
- Śledzenie automatyczne
- Czujnik ruchu ręki
- Anti-Flicker, podwójny strumień, sygnał kontrolny, ochrona hasłem, znak wodny
- Rozmowa dwukierunkowa
- Obsługa kart microSD o maksymalnej pojemności 512GB
- Obsługa magazynu EZVIZ CloudPlay (wymagana subskrybcja)
Zdalny dostęp z telefonu i komputera stacjonarnego
|
![]() |
Obserwuj, słuchaj i rozmawiaj z osobami w dowolnej monitorowanej lokalizacjiChcesz wyjechać ale nie chcesz przegapić zamówionych dostaw lub przyjazdu niezapowiedzianych gości? Żaden problem! Mając zainstalowaną EZVIZ H8 Pro 2K, możesz łatwo usłyszeć, zobaczyć i porozmawiać z każdą osobą, która zjawi się w pobliżu Twojego domu. |
![]() |
Wykrywa i śledzi wszystkie kluczowe momentyEZVIZ H8 Pro 2K odróżnia ludzi od zwierząt domowych i nieistotnych poruszających się obiektów. Po wykryciu aktywności człowieka kamera rozpocznie śledzenie celu, obracając się automatycznie, aby za nim podążać. Nic nie umknie Twojej uwadze. |
![]() |
Aktywna ochrona domuEZVIZ H8 Pro 2K zapewnia dodatkową ochronę dzięki funkcjom obrony aktywnej. Po wykryciu intruzów kamera włącza głośną syrenę alarmową i dwa migające, odstraszające reflektory. |
![]() |
Kolorowy tryb nocny o dalekim zasięgu
EZVIZ H8 Pro 2K zapobiega zakradaniu się niepostrzeżenie pod osłoną nocy. Kolorowy obraz w nocy zapewniają wbudowane lampy punktowe, a gdy lampy są wyłączone rejestrowany jest fenomenalny obraz czarno-biały. Co więcej w kamerze można włączyć „inteligentny tryb nocny”, aby automatycznie przełączać obraz czarno-biały na kolorowy po wykryciu ruchu.

Ochrona 360 stopni dzięki wbudowanym komponentom inteligentnym

Dyskretny wygląd, odpowiedni do każdego domu. Odporna na wszystkie warunki atmosferyczne

Niezawodne opcje zapisu przy jeszcze większej oszczędności pamięci w EZVIZ H8 Pro 2K

Specyfikacja techniczna:
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | CMOS 1/2,7 cala ze skanowaniem progresywnym |
| Czas otwarcia migawki | Migawka adaptacyjna |
| Obiektyw | 4 mm przy F1.6, kąt widzenia: 46° (w pionie), 89° (w poziomie), 104° (po przekątnej) |
| Kąt obrotu i pochylenia | Obrót: 340°, pochylenie: 80° |
| Minimalne oświetlenie | 0,5 lx przy (F1.6, ARW WŁ.), 0 lx (podczerwień) (dane uzyskane w laboratorium EZVIZ) |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Tryb dzień/noc | Filtr podczerwieni z automatycznym przełączaniem |
| Cyfrowa redukcja szumów (DNR) | 3D DNR |
| Szeroki zakres dynamiki (WDR) | Digital WDR |
| Zasięg noktowizora | do 30 m |
| Wideo i audio | |
| Maks. rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Liczba klatek na sekundę | Maks.: 30 kl./s; funkcja autoadaptacji podczas transmisji sieciowej |
| Kompresja wideo | H.265 / H.264 |
| Typ H.265 | Profil Main |
| Szybkość transmisji bitów wideo | Ultra HD, HD, Standard. Adaptacyjna szybkość transmisji bitów. |
| Szybkość transmisji bitów audio | Autoadaptacyjna |
| Maks. szybkość transmisji bitów | 2 Mb/s |
| Sieć | |
| Standard Wi-Fi | IEEE 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 2,4835 GHz |
| Szerokość pasma kanału | 20 MHz |
| Zabezpieczenia | WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Szybkość transmisji | 11b 11 Mb/s, 11g 54 Mb/s, 11n 72 Mb/s |
| Parowanie Wi-Fi | Parowanie AP |
| Protokół | Opatentowany protokół usługi chmurowej EZVIZ Cloud |
| Protokół interfejsu | Opatentowany protokół usługi chmurowej EZVIZ Cloud |
| Sieć przewodowa | RJ45 x 1 (adaptacyjne złącze Ethernet 10/100 Mb/s) |
| Przechowywanie nagrań | |
| Magazyn lokalny | Obsługuje karty pamięci Micro SD (do 512 GB) |
| Magazyn chmurowy | Magazyn chmurowy EZVIZ CloudPlay (wymagana subskrypcja) |
| Funkcje | |
| Alarm inteligentny | Wykrywanie sylwetek ludzi/pojazdów przy użyciu sztucznej inteligencji, Czujnik ruchu ręki, czujnik ruchu |
| Śledzenie automatyczne | Obsługiwane |
| Niestandardowy obszar alarmowy | Obsługiwane |
| Rozmowa dwukierunkowa | Obsługiwane |
| Funkcje ogólne | Anti-Flicker, podwójny strumień, sygnał kontrolny, zabezpieczenie hasłem, znak wodny |
| Specyfikacja ogólna | |
| Warunki otoczenia (użytkowanie) | Od -20°C do 50°C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony IP | Odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne |
| Zasilanie | 12 V DC / 1 A |
| Pobór mocy | Maks. 6 W |
| Wymiary bez opakowania | 116 x 153,2 x 163,8 mm |
| Wymiary w opakowaniu | 187 x 174 x 186,5 mm |
| Waga brutto | Masa netto: 592 g / W opakowaniu: 943 g wersja przeznaczona do krajów UE |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Wi-Fi |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Obudowa | Obrotowa |
| Rozdzielczość | 3MPx |
| Technologia | IP |



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.