Kamera obrotowa WiFi EZVIZ H6c 2K+ z detekcją i śledzeniem ruchu oraz komunikacją audio
149,00 zł
39 w magazynie
Opis
EZVIZ H6c 2K+ – obrotowa kamera Wi-Fi
Starannie wykonana kamera obsługuje rozdzielczość wideo 2K+, wykrywanie sylwetki człowieka wspomagane sztuczną inteligencją i jest odporna na warunki atmosferyczne, aby zapewnić inteligentną i niezawodną ochronę.
Zawartość opakowania:
- Obrotowa kamera 2K+ – EZVIZ H6c 2K+
- Dokumentacja – Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, regulacje
- Szablon – Niewielkiej wielkości szablon z otworami montażowymi kamery
- Zasilacz – Kluczowy komponent elektroniczny, który dostarcza energię do urządzenia
- Wkręty i kołki montażowe – Wszystko czego potrzebujesz do zamontowania kamery
- Zestaw uszczelniający – Komplet akcesoriów do zabezpieczenia złącz kamery przed wilgocią
Produkty EZVIZ to urządzenia stawiające na łatwość obsługi, dosłownie każdy poradzi sobie z ich montażem i konfiguracją dzięki instrukcjom w zestawie.
Cechy kamery EZVIZ H6c 2K+:
- Rozdzielczość 2K+
- Kąt widzenia: 85° (po przekątnej), 75°(w poziomie), 45° (w pionie)
- Obrót kamery w 340°
- Zasięg podczerwieni do 10 metrów
- Obsługa sieci Wi-Fi 2.4GHz
- Filtr podczerwieni z automatycznym przełączaniem
- Technologia wideo H.265
- Wykrywanie ludzi za pomocą sztucznej inteligencji
- Rozmowa dwukierunkowa
- Obsługa kart microSD o maksymalnej pojemności 256GB
- Obsługa magazynu EZVIZ CloudPlay (wymagana subskrybcja)
Zdalny dostęp z telefonu i komputera stacjonarnego
|
![]() |
Całodobowa ochrona i kontrola dzięki zachwycającej optyceObjęcie całego pomieszczenia to żaden problem. EZVIZ H6c 2K+ pomaga Ci obserwować przestrzeń wewnątrz budynku. Gdy Twój kot zacznie bawić się w chowanego, możesz obrócić kamerę, aby go odnaleźć. Dzięki wbudowanym diodom podczerwieni kamera zapewnia również równomiernie naświetlony, wyraźny czarno-biały obraz w nocy, zapewniając Ci spokojny sen. |
![]() |
Inteligentne śledzenie sprawi, że nic Ci nie umkniePo wykryciu ruchu kamera EZVIZ H6c 2K+ automatycznie namierza obiekt i obraca się, aby śledzić jego aktywność. Kiedy pies goni za zabawką po pokoju, kamera uchwyci ruch, dzięki czemu praktycznie nic nie pozostaje poza zasięgiem wzroku. |
![]() |
Cyfrowy pamiętnik zawierający niezapomniane momentyEZVIZ H6c 2K+ pozwala utrwalić niezapomniane chwile i bezpiecznie przechowywać wspomnienia. |
![]() |
Większa swoboda oglądania materiału dzięki mniejszym plikom wideo w EZVIZ H6c 2K+
Technologia H.265, w porównaniu z powszechnie stosowaną technologią kompresji wideo – H.264, zapewnia większą płynność oglądanych filmów zarejestrowanych w rozdzielczości. A Ty nie musisz się martwić, że duże pliki wideo zajmą zbyt dużo miejsca na dysku – technologia H.265 zmniejsza ilość przechowywanych danych nawet o 50%².

Widoczność w nocy do 10 metrów.

Obserwuj i rozmawiaj z dowolnego miejsca

Specyfikacja techniczna:
| Przetwornik obrazu | F2,4 w CMOS 1/3″ ze skanowaniem progresywnym |
| Czas otwarcia migawki | Migawka adaptacyjna |
| Zasięg trybu nocnego | Do 10 m |
| Obiektyw | 4 mm, kąt widzenia: 85° (po przekątnej), 75°(w poziomie), 45° (w pionie) |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Cyfrowa redukcja szumów (DNR) | 3D DNR |
| Szeroki zakres dynamiki (WDR) | Cyfrowe WDR |
| Przełącznik dzień i noc | Filtr podczerwieni z automatycznym przełączaniem |
| Maks. rozdzielczość | 4MP, 2560 × 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | Maks: 20 kl./s, adaptacyjna podczas transmisji sieciowej |
| Kompresja wideo | H.265/H.264 |
| Szybkość transmisji bitów wideo | Adaptacyjna szybkość transmisji bitów. |
| Magazyn lokalny | Karta microSD (maks. 256 GB) |
| Magazyn chmurowy | Obsługa magazynu EZVIZ CloudPlay (wymaga subskrypcji) |
| Standard Wi-Fi | IEEE 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n |
| Zakres częstotliwości | 2,4 ~ 2,4835 GHz |
| Szerokość pasma kanału | 20 MHz |
| Zabezpieczenia | 64-/128-bitowe WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Szybkość transmisji | 11b 11 Mbps, 11g 54 Mbps, 11n: 72 Mb/s |
| Parowanie Wi-Fi | Parowanie AP |
| Protokół | Opatentowany protokół usługi chmurowej EZVIZ Cloud |
| Protokół interfejsu | Opatentowany protokół usługi chmurowej EZVIZ Cloud |
| Sieć przewodowa | RJ45 (adaptacyjne złącze Ethernet 10/100 Mb/s) |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Wi-Fi |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Widoczność w nocy | do 10m |
| Zastosowanie | Wewnętrze |
| Obudowa | Obrotowa |
| Rozdzielczość | 2Mpx |
| Technologia | IP |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.