Kamera obrotowa WiFi Dahua P5B-PV, 5Mpx, Smart Dual Light, Autotracking
229,00 zł
49 w magazynie
Opis
Zawartość produktu:
W zestawie z kamerą Dahua P5B-PV znajdują się również użyteczne instrukcje oraz akcesoria montażowe przyspieszające cały proces montowania kamery.
Zawartość zestawu:
- 1x Obrotowa kamera 5Mpx – Dahua P5B-PV
- Dokumentacja – Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, regulacje
- Szablon – Niewielkiej wielkości szablon z otworami montażowymi kamery
- Wkręty i kołki montażowe – Wszystko czego potrzebujesz do zamontowania kamery
- Zestaw uszczelniający – Komplet akcesoriów do zabezpieczenia złącz kamery przed wilgocią
Produkty Dahua to urządzenia stawiające na łatwość obsługi, dosłownie każdy poradzi sobie z ich montażem i konfiguracją dzięki instrukcjom w zestawie.
Główne cechy P5B-PV:✅ Rozdzielczość: 5 megapikseli (2880×1620) |
![]() |
Pozostałe parametry:
- Przetwornik: 1/3″ CMOS
- Kompresja wideo: H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG
- Szeroki zakres dynamiki: Tak, DWDR
- Funkcje inteligentne: wykrywanie wtargnięcia, wykrywanie obecności człowieka, SMD 3.0
- Zdalna konfiguracja i obsługa: przez oprogramowanie VMS (Smart PSS, DSS Express, DSS PRO) oraz aplikacje mobilne
- Zakres temperatur pracy: od -20°C do +50°C
- Zasilanie: 12V DC
- Wymiary: 116 mm × 138 mm × 139 mm
- Waga: 0,42 kg
Zdalny dostęp z telefonu i komputera stacjonarnego
Systemy Dahua umożliwiają konfiguracje, sterowanie i podgląd za pomocą aplikacji DMSS i SmartPSS, które dostarczą Ci stały dostęp do monitoringu z każdego miejsca na ziemi z dostępem do internetu. Powyższe programy pozwalają:
- Uzyskać dostęp do podglądu wideo oraz odtwarzać zapisany materiał filmowy
- Zapisywać fragmenty filmu na pamięć smartfona
- Skonfigurować ramy czasowe dla detekcji ruchu
- Otrzymywać powiadomienia z detekcji ruchu lub innych wydarzeń
- Udostępniać swoje urządzenia na inne smartfony z aplikacją mobilną, np. członkom rodziny lub pracownikom

Obraz wysokiej jakościŚwiatłoczuła matryca oraz wysokiej jakości przetwornik w połączeniu z zaawansowaną optyką dostarczają obraz o wysokiej jakości oraz doskonałej ostrości. Urządzenie rejestruje w rozdzielczości 5Mpx, dzięki czemu posiada znaczną przewagę nad typowymi modelami FullHD. Gwarantuje, że nawet najmniejszy szczegół zostanie uchwycony na materiale filmowym.
|
![]() |
Koncentruje się na tym, co ważne, redukuje fałszywe alarmy
Nowo zmodernizowana sztuczna inteligencja może teraz rozpoznawać cele ludzkie i pojazdy, jednocześnie odfiltrowując nieistotne obiekty, eliminując potrzebę ciągłego sprawdzania kamery przez cały dzień. Natychmiast powiadamia telefon, jeśli wystąpi jakakolwiek aktywność. |
![]() |
Regularnie chroni miejsca, które są dla Ciebie ważneDzięki niestandardowym zaprogramowanym punktom, inteligentny patrol może rozpocząć się we wcześniej ustalonym punkcie lub podążać z góry określoną ścieżką w ustalonym czasie po aktywacji funkcji, w pełni zapewniając bezpieczeństwo wielu lokalizacji. |
![]() |
Monitorowanie 360° bez martwych punktówElektroniczną głowicą kamery można sterować za pomocą aplikacji DMSS, umożliwiając jej obracanie i pochylanie oraz zapewniając pełny monitoring wszystkich narożników. |
![]() |
Aktywna ochrona
Funkcja aktywnego odstraszania w kamerach monitoringu, takich jak włączane światła lub sygnały dźwiękowe, ma na celu natychmiastowe zniechęcanie potencjalnych intruzów przed dokonaniem włamania lub aktu wandalizmu. Ta proaktywna metoda bezpieczeństwa nie tylko zwiększa skuteczność monitoringu przez odstraszenie w czasie rzeczywistym, ale także może pomóc w szybkim powiadamianiu właścicieli lub służb ochrony o potencjalnym zagrożeniu, zanim dojdzie do incydentu.

| Kamera | P5B-PV |
|---|---|
| Przetwornik | 1/3″ CMOS |
| Rozdzielczość maksymalna | 2880x 1620 |
| Migawka | 1 s–1/100,000 s |
| Obiektyw | 3.6 mm |
| Kąt widzenia | H: 78°; V: 40°; D: 93° |
| Oświetlacz podczerwieni | 2x IR 30m |
| Oświetlacz światła białego | 2x 30m |
| Rozdzielczość | 5M (2560 × 1920); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960p(1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Kompresja | H.265+ / H.265 / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Prędkość strumienia głównego | 2880 x 1620(1–25/30kl/s) |
| Bitrate | H265: 80 kbps–4096 kbps |
| Szeroki zakres dynamiki | Tak, DWDR |
| Autotracking | Tak, automatyczne śledzenie obiektu |
| Smart Dual Light | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Aktywne odstraszanie | 2 diody LED migające (biały) |
| Ostrzeganie dźwiękowe | sygnał dźwiękowy (alarm) |
| Funkcje inteligentne IVS | wykrywanie wtargnięcia, wykrywanie człowieka |
| SMD 3.0 | Tak |
| Kompresja audio | G.711a |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany slot microSD | Tak, karta 256GB |
| Systemy mobilne | iOS, android |
| Obsługa zdalna | DMSS |
| Wbudowany moduł WiFi | Tak |
| Zakres obrotu/pochylenia | 0° do 355°, 0° do +90° |
| Zasilanie | 12V DC, 1A |
| Temperatura pracy | –20 °C do +50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | ≤ 95% |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Rozmiary | 116 mm × 138 mm × 139 mm |
| Waga | 0.42kg |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Wi-Fi |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Audio | Tak |
| Widoczność w nocy | do 30m |
| Obudowa | Obrotowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | IP |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.