Kamera obrotowa – niania elektroniczna Wifi z detekcją ruchu Ezviz C6N
117,00 zł
80 w magazynie
Opis
Ezviz C6N 2MP – Inteligentna kamera niania Wi-Fi z funkcją obracania i pochylania
Funkcja Smart IR kamery C6N firmy EZVIZ wykorzystuje zaawansowany promiennik podczerwieni, umożliwiający uzyskanie bardziej wyraźnego obrazu przy słabym oświetleniu. Pole widzenia 360 stopni i funkcja śledzenia inteligentnego gwarantują widoczność wszystkich szczegółów.
Zawartość opakowania:
- Obrotowa kamera Full HD – C6N ( CS-C6N 1080P )
- Dokumentacja – Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, regulacje
- Szablon – Niewielkiej wielkości szablon z otworami montażowymi kamery
- Zasilacz – Kluczowy komponent elektroniczny, który dostarcza energię do urządzenia
- Wkręty i kołki montażowe – Wszystko czego potrzebujesz do zamontowania kamery
- Zestaw uszczelniający – Komplet akcesoriów do zabezpieczenia złącz kamery przed wilgocią
Produkty Ezviz to urządzenia stawiające na łatwość obsługi, dosłownie każdy poradzi sobie z ich montażem i konfiguracją dzięki instrukcjom w zestawie.
Cechy kamery C6N 2MP:
- Rozdzielczość FullHD
- Kamera obrotowa sterowana w aplikacji mobilnej
- Detekcja ruchu
- Dwukierunkowa rozmowa audio
- Wi-Fi 2.4GHz
- Inteligentne doświetlanie nocne z zasięgiem 10m
- Tryb uśpienia zapewniający ochronę prywatności
- Śledzenie inteligentne
- Wyświetlanie obrazu z dowolnego miejsca
- Obsługa kart microSD o maksymalnej pojemności 256GB
Zdalny dostęp z telefonu i komputera stacjonarnego
|
![]() |
Noktowizor inteligentny z funkcją Smart IR
Funkcja Smart IR umożliwia C6N 2MP automatyczne dostosowanie intensywności światła LED, zapobiega nadmiernej ekspozycji w trybie nocnym i umożliwia uzyskanie bardziej wyraźnego obrazu obiektów lub osób monitorowanych w nocy.
Brak niemonitorowanych miejsc
Wyraźny obraz z całego monitorowanego obszaru przy użyciu tylko jednej kamery C6N.Pole widzenia 360 stopni zapewnia wyraźny obraz całego monitorowanego obszaru.
Śledzenie inteligentne
Po wykryciu poruszającego się obiektu kamera C6N może automatycznie śledzić ten obiekt, alarmować użytkownika i wyświetlać podgląd na żywo.
Komunikacja w każdej chwiliFunkcja komunikacji dwukierunkowej kamery C6N pozwala zarówno rozmawiać ze znajomymi, jak i odstraszać niepożądane nierozpoznane osoby. Korzystając z aplikacji EZVIZ zainstalowanej na urządzeniu przenośnym, można łatwo i wygodnie komunikować się niezależnie od miejsca pobytu. |
![]() |
Ochrona prywatnościPotrzebujesz nieco więcej prywatności? Wystarczy nacisnąć przycisk w aplikacji EZVIZ na urządzeniu przenośnym, aby przełączyć kamerę C6N do trybu uśpienia, zapewniającego ochronę prywatności. |
![]() |
Wiele magazynów nagrańDostępne są różne metody bezpiecznego zapisywania nagrań. Kamera C6N jest wyposażona w gniazdo karty microSD, na której można zapisać maks. 256 GB nagrań. Można także utworzyć kopię zapasową obrazów w płatnej usłudze EZVIZ Cloud. |
![]() |
Specyfikacja techniczna:
| Kamera | CS-C6N 2MP |
| Przetwornik obrazu | CMOS 1/4 cala ze skanowaniem progresywnym |
| Czas otwarcia migawki | Migawka adaptacyjna |
| Obiektyw | 4 mm / F2.4, kąt widzenia: 85° po przekątnej, 75° w poziomie, 45° w pionie |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Tryb dzień/noc | Filtr podczerwieni z automatycznym przełączaniem |
| DNR | Tak |
| WDR | Cyfrowe |
| Sieć | |
| Alarm inteligentny | Detekcja ruchu |
| Parowanie Wi-Fi | Parowanie punktu dostępu |
| Protokół | Opatentowany protokół usługi EZVIZ Cloud |
| Protokół interfejsu | Opatentowany protokół usługi EZVIZ Cloud |
| Wi-Fi | |
| Standard | IEEE802.11b/g/n |
| Zakres częstotliwości | 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz |
| Szerokość pasma kanału | Obsługa 20 MHz |
| Zabezpieczenia | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Szybkość transmisji | 11b: 11 Mbps, 11g: 54 Mbps, 11n: 72 Mbps |
| Obraz | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | Maks. 15 klatek na sekundę, adaptacyjna podczas transmisji sieciowej |
| Kompresja | |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Szybkość transmisji bitów wideo | Adaptacyjna szybkość transmisji bitów wideo |
| Interfejs | |
| Interfejs | Gniazdo karty microSD o maksymalnej pojemności 256GB (brak karty w zestawie) |
| Zasilanie | MicroUSB |
| Sieć przewodowa | RJ45 X 1 (adaptacyjne złącze Ethernet 10/100 Mb/s) |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 5V DC / 1A |
| Pobór mocy | Maksymalnie 5W |
| Zasięg podczerwieni | Maksymalnie 10m |
| Wymiary | 88 mm x 88,2 mm x 119 mm |
| Waga | 218g |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | <BR> 24 miesiące <BR> |
| Łączność | <BR> Wi-Fi <BR> |
| Audio | <BR> Tak <BR> |
| Gniazdo karty pamięci | <BR> Tak <BR> |
| Widoczność w nocy | <BR> do 10m <BR> |
| Zastosowanie | <BR> Wewnętrze <BR> |
| Obudowa | Obrotowa |
| Rozdzielczość | 2Mpx |
| Technologia | IP |













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.