Kamera leśna fotopułapka EL HOME HC-01G6
312,00 zł
30 w magazynie
Opis
KAMERA LEŚNA ”EL HOME” HC-01G6 – foto 20 Mpx, video 1080 p, 42x IR, 3x czujnik ruchu
Kamera leśna El Home HC-01G6 służy przede wszystkim do monitorowania siedlisk zwierząt. Dzięki wodoodpornej obudowie o współczynniku ochrony IP54, pokrytej kamuflażem idealnie nadaje się jako dyskretne uzupełnienie systemu monitoringu. Kamera zasilana jest 8 bateriami typu AA, które pozwalają na ok. 3 miesięczną pracę w trybie czuwania. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w port umożliwiający podłączenie zasilacza DC 6~12V/ 1A). Obraz wideo wraz z dźwiękiem rejestrowany jest na karcie pamięci microSD o maks. pojemność 32GB. Za dnia kamera wykonuje kolorowe zdjęcia i filmy, a w nocy może rejestrować monochromatyczny obraz. Dzięki 42 diodom podczerwieni obraz może być rejestrowany nawet w całkowitej ciemności. Praca diod nie jest widoczna dla potencjalnego intruza. Kamera leśna HC-01G6 wyposażona jest w wyświetlacz LCD o przekątnej 2” dostępny po otwarciu obudowy urządzenia, pozwalający na szybki przegląd zarejestrowanych zdarzeń, bez konieczności przekładania karty pamięci do komputera.
Wideoprezentacja produktu:
Specyfikacja techniczna:
| Zasilanie | Baterie 8 x AA DC 1,5V / Zasilanie zewnętrzne DC12V 1000mA , (6V~12V) |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Temperaturowy zakres pracy | -12 °C do + 50 °C |
| Wymiary | 135 x 90 x 76 mm |
| Waga | 340g |
| Rozdzielczość zdjęcia | 20MP, 16MP, 8MP |
| Format pliku | JPG |
| Tryb poklatkowy | 5min/30min/1h |
| Tryb wielu zdjęć (serii) | do 9 zdjęć podczas wykrycia ruchu |
| Znacznik (zdjęcia/film) | data, godzina, temperatura (°C/°F) i faza księżyca |
| Rozdzielczość filmu | 1080 x 1440 / 15fps ( klatek na sekundę ) |
| Format pliku | AVI/ kodek H.264 |
| Długość sekwencji wideo | od 10 do 90 sekund |
| Tryb przechwytywania | kolorowy w dzień, czarno biały w nocy |
| Nagrywanie dźwięku | automatycznie |
| Pamięć zewnętrzna | karta Micro SD/SDHC (do 32gb) |
| Ekran | TFT 2” |
| Czujnik ruchu | 3 x czujnik podczerwieni (PIR) |
| Kąt detekcji | 120° |
| Zasięg wykrywania | od 30cm do 25m |
| Prędkość wyzwalania | 0.3 sekundy |
| Interwał wyzwalania | od 1 sek. do 30min. |
| Oświetlenie | LED 42 diody IR |
| Zasięg lampy błyskowej | do 30 metrów |
| Ekspozycja | automatyczna regulacja poziomu podczerwieni |
| Optyczne pole widzenia | 120° |
| Wymiary opakowania | 165 x 111 x 123 mm |
| Waga brutto | 471g |
| Rodzaj opakowania | pudełko kartonowe |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Obudowa | Fotopułapka |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.