Kamera kopułowa IP BCS-L-EIP25FSR5-AI1
454,00 zł
2 w magazynie
Opis
Kamera IP BCS-L-EIP25FSR5-AI1 kopułowa 5Mpx, przetwornik 1/2.7″ z obiektywem 2.8mm
RTMP – Streamuj na żywo cokolwiek zechcesz!
Podziel się swoją kamerą z niezliczoną liczbą osób. Dzięki RTMP będziesz mógł streamować obraz ze stoku narciarskiego, plaży, gniazda ptaków i wiele innych. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Kamera kopułkowa 5Mpx z obiektywem 2.8mm. Mechaniczny filtr podczerwieni i promiennik o zasięgu do 50m pozwalają kamerze prezentować dobrej jakości obraz w całkowitej ciemności. Funkcja WDR(120dB) poprawia dynamikę kamery i wydobywa większą ilość szczegółów z kontrastowego planu obserwacyjnego, a funkcja 3D DNR pozwalają na statyczną lub dynamiczną redukcję szumu w obrazie oraz uzyskanie obrazu wyższej jakości w warunkach słabego oświetlenia. Całość została zamknięta w szczelnej obudowie IP67, a zasilana jest prądem stałym 12V DC lub PoE(802.3af).
Cechy główne:
- Przetwornik 1/2.7″ 5Mpx STARLIGHT
- Kodowanie H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG / Ai Coding
- Obsługa trzech strumieni kodowania
- Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
- Funkcje AWB, AGC, BLC, HLC, WDR(120dB), 3D DNR
- Detekcja ruchu, maski prywatności
- Funkcje inteligentne: ochrona perymetryczna, rozpoznawanie obiektów
- Promiennik podczerwieni o zasięgu do 50m
- Obiektyw 2.8mm F1.4
- Obudowa zewnętrzna IP67
- Wbudowany mikrofon
- Gniazdo karty pamięci microSD 256GB
- Obsługa Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App (iOS, android)
- Zasilanie 12V DC / PoE(802.3af)
- Adaptery pasujące do kamery: BCS-AT3, BCS-AT135, BCS-AT356
Specyfikacja techniczna:
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Przetwornik | 1/2.7” |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 2960(H)x1668(V) |
| RAM | 512MB |
| ROM | 128MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8mm |
| Apertura | F1.4 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16x |
| Kąt widzenia | H: 97° V: 71° D: 129° |
| DORI | Detekcja 64m / Obserwacja 25m / Rozpoznanie 13m / Identyfikacja 6m |
| Czułość kamery | 0.005 Lux (Kolor, F1.4, 30IRE) 0.0005 Lux (B/W, F1.4, 30IRE) 0 Lux (IR) |
| Stosunek S/N | 56dB |
| Balans bieli | (AWB) Auto / użytkownika |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / użytkownika 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / użytkownika |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 5Mpx(2960×1668) / 4Mpx(2880×1620)(2688×1520)(2560×1440) / 3Mpx(2304×1296)(2048×1536) / 2Mpx(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) / CIF(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 2880×1620(1~20kl/s) 2960×1668(1~20kl/s) 2688×1520(1~25/30kl/s) |
| Strumień drugi | 704×576(1~25kl/s) 704×480(1~30kl/s) |
| Strumień trzeci | 1920×1080(1~25/30kl/s) |
| Bitrate | H.264: 3 Kb/s~8192 Kb/s H.265: 3 Kb/s~8192 Kb/s |
| Kompresja wideo | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG / Ai Coding |
| Dzień/noc | ICR |
| Oświetlacz IR | 50m |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / G.711Mu / G.723 / G.726 / PCM |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Ai – Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| Ai – Ochrona perymetryczna | Tak |
| Ai – Rozpoznawanie obiektów | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD 256GB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App (iOS, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mb/s |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, SNMP |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 7W |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Warunki pracy | -40°C~+60°C, max 95% RH |
| Wymiary | 192.7×70.5×66.4mm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Streaming | Tak |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Widoczność w nocy | do 50m |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | IP |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.