Kamera kopułowa 4w1BCS-EA48VWR6(2) 8Mpx
658,00 zł
47 w magazynie
Opis
Kamera kopułowa 8Mpx BCS-EA48VWR6 z motozoomem
Kamera sieciowa IP 8Mpx model BCS-V-EIP14FWR3 marki BCS View. Wyposażona jest w dobrej klasy przetwornik 1/2.7” 8Mpx PS CMOS, . Obiektyw motozoom 2.7-13.5mm F1.7, Kąt widzenia 105°. Kompresja wideo odbywa się w standardach: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG. Posiada wbudowany promiennik IR do 60 metrów (z możliwością regulacji mocy świecenia), który umożliwia widzenie nawet w obszarze, gdzie oświetlenie jest słabe, bądź wcale dany obszar nie jest oświetlony.
Główne cechy:
|
Funkcje kamery:
|

AWB ochrona koloru białego
Inteligentny system automatycznego balansu bieli umożliwia reprodukcję materiału wideo z zachowaniem naturalnych proporcji odcieni barwy białej. Funkcja AWB analizuje otoczenie pracy kamery i samoczynnie dostosowuje parametry obrazu.
WDR przejrzysty i szczegółowy obraz
Funkcja poszerzonego zakresu dynamiki pozwala uzyskać przejrzysty i szczegółowy obraz, dzięki umiejętnemu niwelowaniu zarówno zbyt jasnych, jak i zaciemnionych fragmentów nagrania. Dzięki systemowi WDR możliwe jest zachowanie czytelności całości monitoringu w miejscach o zróżnicowanym poziomie oświetlenia obserwowanej sceny.
3D DNR- Cyfrowa redukcja szumów (mrowienia obrazu)
Algorytmy stosowane w kamerach analizują obraz oraz redukują poziom szumów zarówno na obiektach stałych jak i poruszających się.

ODPORNA NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE
Stopień ochrony IP67 oznacza, że kamerę można umieścić w dowolnym miejscu. Urządzenie gwarantuje bezawaryjną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, dzięki wysokiej jakości materiałom, z których wykonana jest obudowa urządzenia.

Specyfikacja techniczna:
| System skanowania | Progressive Scan |
| System | HDCVI/AHD/TVI/ANALOG |
| Przetwornik | 1/2.7” 8Mpx PS CMOS |
| Ilość pikseli | 3840(H) × 2160(V) |
| Rozdzielczość | 4K (3840×2160); 5M (2592×1944); 4M (2560×1440); 960H (960× 576/960×480) |
| Frame rate | CVI: 4K@15fps; 5M@20fps; 4M@25fps/30fps CVBS: PAL/NTSC AHD: 4K@15fps; 5M@20fps; 4M@25fps/30fps TVI: 4K@15fps; 5M@20fps; 4M@25fps/30fps |
| Wyjście wideo | 1 V p-p, kompozytowe, BNC, 75 Ohm |
| Czułość | 0.03 Lux/F2.0, 30IRE, 0 Lux IR on |
| Balans bieli | (AWB) Auto/ręcznie |
| Obiektyw | Motozoom 2.7-13.5mm F1.7 |
| Kąt widzenia | Horizontal: 105° Vertical: 56° Diagonal: 125° |
| Focus | Auto |
| Iris | Stały |
| DORI | Detect 75m / Observe 30m / Recognize 15m / Identify 8m |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | PAL: 1/3s–1/100000s NTSC: 1/4 s–1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto/ręcznie |
| Redukcja szumów | 2D/3D NR |
| Funkcja dzień/noc | Mechaniczny filtr ICR |
| Promiennik podczerwieni | 60m |
| Zasilanie | DC12V (±30%) |
| Pobór mocy | <5W |
| Warunki pracy | -40°C ~ +60°C |
| Waga | 0.58kg |
| Wymiary | Φ93mm×85.8mm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Widoczność w nocy | do 60m |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 8Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.