Kamera kopułkowa (dome) AHD,BCS BCS-EA55VSR4-G(H2) 5 Mpx
460,95 zł
33 w magazynie
Opis
BCS-EA55VSR4-G(H2)
BCS UNIVERSAL
Kamera 4-systemowa kopułowa 5Mpx, przetwornik 1/2.7″ z obiektywem motozoom 2.8~12mm.

- Kod producenta: 11253
- Rodzaj oświetlacza: IR LED
- Mikrofon: Tak
- Oświetlacz: 40m
- Rodzaj zasilania: 12V DC
- Apertura: F1.2
- Focus: Auto/manual
- Zoom optyczny: 4×
- Przetwornik: 1/2.8” CMOS STARVIS
- Balans bieli: (AWB) Auto / manual
- Iris: Auto
- WDR: 120dB
- Kąt widzenia: H: 36°~124°
- Czułość kamery: 0.01Lux(F1.2,AGC) 0Lux(B/W,IR)
- Kompensacja tła: BLC / HLC / WDR(120dB)
- Migawka: Auto / manual
- Redukcja szumów: 3D DNR
- Dzień/noc: ICR mechaniczny filtr podczerwieni
- Obsługa: Obsługa ustawień w menu OSD kamery przez rejestrator typu BCS-XVR
- &Zasilanie: 12V DC
- Piksele: 2592(H)×1944(V)
- Obiektyw: Motozoom
- Pobór mocy: Max 10W
- System skanowania: Progressive Scan
- Kolor obudowy: Grafit
- Klasa szczelności IP: IP66
- Wymiary: Ø98×119mm
- Warunki pracy: – 20°~+60° max 95% RH
- Typ kamery: Kopuła
- Standard transmisji: HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG CVBS
- Rozdzielczość: 5 Mpx
- Nazwa Urządzenia: BCS-EA55VSR4-G(H2)
- Waga: 0.5 kg
- Wyjście audio: 1
- Kontrola wzmocnienia: (AGC) Auto / manual
- Ogniskowa: 2.8~12 mm
- Rozdzielczości: AHD/TVI 5M(2592×1944)@20fps AHD/TVI/CVI 4M(2560×1440)@25/30fps 2M(1920×1080)@25/30fps
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,634 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | bcs |
| EAN | 5904890707993 |
| Kod producenta | BCS-EA55VSR4-G(H2) |
| Model | BCS-EA55VSR4-G(H2) |
| Rozdzielczość | 5 |
| Obudowa | kopułkowa (dome) |
| Typ kamery | czarno-biała, kolorowa, na podczerwień |
| Klasa szczelności kamery | IP66 |
| Zasięg podczerwieni | 40 |
| Technologia | AHD, ANALOG, CVBS, HD-CVI, HD-TVI |
| Szerokość produktu | 11.9 |
| Wysokość produktu | 9.8 |
| Głębokość produktu | 11.9 |
| Waga produktu (g) | 530 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.634 |
| Rozmiar przetwornika | 1/2" |
| Procesor sygnałowy DSP | 1/2.8 " STARVIS CMOS |
| Czułość | 0.01 |
| Obiektyw | zmiennoogniskowy |
| Funkcje | automatyczna regulacja wzmocnienia (AGC), automatyczny balans bieli (AWB), cyfrowa redukcja szumów (DNR), kompensacja silnego światła (HLC), kompensacja światła z tyłu (BLC), mikrofon, szeroki zakres dynamiki (WDR) |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.