Kamera kopułkowa CS-H4 4Mpx, IR 30m EZVIZ
194,00 zł
144 w magazynie
Opis
- Kopułkowa kamera 2K – H4 ( CS-H4 3WKFL,2.8mm )
- Dokumentacja – Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, regulacje
- Szablon – Niewielkiej wielkości szablon z otworami montażowymi kamery
- Zasilacz – Kluczowy komponent elektroniczny, który dostarcza energię do urządzenia
- Wkręty i kołki montażowe – Wszystko czego potrzebujesz do zamontowania kamery
- Zestaw uszczelniający – Komplet akcesoriów do zabezpieczenia złącz kamery przed wilgocią
Produkty EZVIZ to urządzenia stawiające na łatwość obsługi, dosłownie każdy poradzi sobie z ich montażem i konfiguracją dzięki instrukcjom w zestawie.
Proste lecz pewne zabezpieczenie
Kamera kopułowa H4 sprosta niemal wszystkim potrzebom związanym z bezpieczeństwem. Dzięki solidnej konstrukcji, zastosowanym technologiom oraz rozdzielczości 2K, kamera H4 jest trafionym wyborem, który spełni się zarówno przy monitorowaniu większego, otwartego terenu, jak i ciasnego pomieszczenia. Całą pracę kamery można wygodnie obserwować na telefonie poprzez aplikację EZVIZ.

Czuj się bezpiecznie zarówno w środku, jak i na zewnątrzNiezależnie czy w pomieszczeniu czy na zewnątrz, kamera H4 to sprawne urządzenie do nieustannej obserwacji Twojego domu bądź biznesu. |
![]() |
Wbudowany moduł sztucznej inteligencji zapewnia lepszą detekcję
Algorytmy modułu sztucznej inteligencji, wbudowanego w kamerę, ułatwiają między innymi rozpoznawanie poruszających się osób i pojazdów. Umożliwia to ograniczenie liczby fałszywych alarmów powodowanych przez opadające liście lub owady oraz informowanie o pojazdach parkowanych na posesji bez zezwolenia.

Nie przeoczy żadnego szczegółuDzięki rozdzielczości 2K, kamera H4 generuje wyraźny, czysty obraz niezależnie od poziomu oświetlenia. Obiekty silnie oświetlone od tyłu a zacienione od przodu również są dobrze widoczne za sprawą wyczulonego balansu kontrastu. |
![]() |
Jasne i kolorowe szczegóły nawet w ciemności
Pod kamerą nie da się przejść niezauważonym. Możesz wybrać trybu kolorowy lub podczerwony. Ewentualnie możesz ustawić tryb „inteligentnej wizji w nocy”, aby kamera przestawiała się z trybu czarno-białego na kolorowy po wykryciu ruchu.

Usłysz, co się dzieje
Obserwacja i nasłuchiwanie Twojego otoczenia nigdy nie było tak proste jak z kamerą H4 – niezależnie od tego gdzie w danej chwili jesteś. Wbudowany w kamerze H4 podwójny mikrofon znacznie zwiększa jej zdolność wychwytywania dźwięku, umożliwiając rejestrację aż do 15 metrów.

Komunikacja naprawdę może być tak prostaKorzystaj z możliwości rozmowy po prostu łącząc się z kamerą za pomocą telefonu. Możesz również nagrać własną wiadomość która zostanie automatycznie odtworzona za każdym razem gdy H4 wykryje w swoim zasięgu człowieka. |
![]() |
Dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje dane i prywatność
Zaprojektowaliśmy kamerę H4 z poszanowaniem prywatnej przestrzeni użytkownika oraz każdego bajta jego danych. W aplikacji EZVIZ masz pełną kontrolę nad nagrywanym polem poprzez możliwość ustawienia stref prywatnych które to nie będą nagrywane.

Specyfikacja techniczna
| Przetwornik obrazu | 1/2.7″ CMOS Progressive Scan |
| Obiektyw | 2.8mm |
| Rozdzielczość | 3Mpx (2304×1296) |
| Kąt widzenia | H: 106°, D: 122° |
| Bitrate | 3Mbps |
| Kompresja wideo | H.265/H.264 |
| Inteligentne funkcje | detekcja ruchu, inteligenta detekcja osób i pojazdów AI |
| Aktywne odstraszanie | Tak, syrena + migające światło |
| Ilość kl/sek | 25 |
| Funkcja Dzień / Noc | automatyczny tryb nocny – kolorowy lub w podczerwieni |
| Niestandardowy obszar alarmowy | Tak |
| Oświetlacz podczerwieni | 30m |
| Oświetlacz LED światła białego | Tak, 15m |
| Szeroki zakres dynamiki | D-WDR |
| Redukcja szumów | 3D-DNR |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standard transmisji | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Funkcje ogólne | Anti-flicker, sygnał kontrolny, ochrona hasłem, znak wodny |
| Obsługa zdalna | aplikacja EZVIZ / HikConnect |
| Wbudowany slot SD | Tak, karta microSD do 512GB |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12V 1A |
| Pobór mocy | <8W |
| Temperatura pracy | -30 °C do 50 °C |
| Wymiary | 106×106×90 mm |
| Waga | 229g |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Wi-Fi |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Widoczność w nocy | do 30m |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 3MPx |
| Technologia | IP |

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.