Kamera IP WiFi 4Mpx APTI-RF41C3-36W 3.6mm
418,95 zł
22 w magazynie
Opis

Kamera IP WiFi 4Mpx APTI-RF41C3-36W 3.6mm
Kod towaru: APTI-RF41C3-36W
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 / H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 5 MPx.
Bardzo łatwa obsługa poprzez urządzenia mobilne (Android / iOS), umożliwia użytkownikom wygodną i zdalną obsługę, a także zarządzanie kamerą.
Zastosowany moduł Wi-Fi pozwala na zdalną komunikację z kamerą na maks. odległość do 50 m. Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
Dane techniczne:
- Standard: TCP/IP
- Przetwornik: 1/3 ” Progressive Scan CMOS
- Wielkość matrycy: 4 Mpx
- Rozdzielczość:
- 2688 x 1512 – 4 Mpx
- 2560 x 1440 – 3.7 Mpx
- 1920 x 1080 – 1080p
- 1280 x 720 – 720p
- Obiektyw: 3.6 mm
- Kąt widzenia:
- 77 ° (dane producenta)
- 73 ° (nasze testy)
- Zasięg oświetlacza IR: 30 m
- Audio:
- Wbudowany mikrofon,
- Przesył audio po sieci
- Interfejs RS-485: nie
- Wejścia / wyjścia alarmowe: nie
- Metoda kompresji obrazu: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
- Prędkość transmisji strumienia głównego: 25 kl/s @ 4 Mpx
- ONVIF: 19.12
- Interfejs sieciowy:
- 10/100 Base-T(RJ-45),
- Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n
- Android: Darmowa aplikacja BitVision
- iOS (iPhone): Darmowa aplikacja BitVision
- Domyślny adres IP: 192.168.1.168
- Domyślny login / hasło administratora: admin / admin
- Porty dostępu przez aplikację na PC: 80
- Port dostępu przez aplikację mobilną: 80
- Port ONVIF: 80
- RTSP URL:
- rtsp://user:password@ip_address:80/0 – Strumień główny
- rtsp://user:password@ip_address:80/1 – Strumień pomocniczy
- rtsp://user:password@ip_address:80/2 – Strumień pomocniczy 2
- Gniazdo karty pamięci: nie
- Wybrane funkcje:
- Moduł Wi-Fi – IEEE 802.11 b/g/n, Zasięg : 50 m (otwarta przestrzeń)
- D-WDR – Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
- 3D-DNR – Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
- ROI – poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu
- F-DNR (Defog) – Redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi
- Flicker Control – Technologia eliminująca męczący oczy efekt migotania obrazu
- BLC – kompensacja światła wstecznego (tła)
- HLC – Kompensacja silnego światła (punktowego)
- Wbudowany oświetlacz podczerwieni umożliwia obserwację w nocy
- ICR – Mechaniczny filtr podczerwieni
- Detekcja ruchu
- Konfigurowalne strefy prywatności
- Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości
- Sharpness – Wyostrzanie konturów obrazu
- Zasilanie: 12 V DC / 350 mA
- Pobór mocy: ≤ 4.2 W
- Obudowa: Plastik + Metal – Compact
- Klasa szczelności: IP67
- Wandaloodporna: nie
- Waga: 0.27 kg
- Wymiary: 72 x 78 x 180 mm
- Temperatura pracy: -20 … 60 °C
- Obsługiwane języki: polski, angielski, bułgarski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, turecki, włoski
- Producent / Marka: APTI




Informacje dodatkowe
| Waga | 0,402 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| EAN | 5902887085222 |
| Kod producenta | APTI-RF41C3-36W |
| Marka | inna |
| Model | APTI-RF41C3-36W |
| Rozdzielczość | 4 |
| Obudowa | tubowa (bullet) |
| Typ kamery | czarno-biała, kolorowa, na podczerwień |
| Klasa szczelności kamery | IP67 |
| Zasięg podczerwieni | 30 |
| Technologia | IP |
| Waga produktu (g) | 0.4 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.402 |
| Rozmiar przetwornika | 1/3" |
| Procesor sygnałowy DSP | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | stałoogniskowy |
| Funkcje | cyfrowa redukcja szumów (DNR), kompensacja silnego światła (HLC), kompensacja światła z tyłu (BLC), mikrofon, usuwanie migotania (FLC), Wi-Fi |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.