Kamera IP Wi-Fi Dahua C3A Cube A1 3 Mpx
110,00 zł
28 w magazynie
Opis
Główne cechy:
- Standard: IP
- Rozdzielczość: 2304 x 1296 – 3 Mpx
- 1/3.2 ” Progressive Scan CMOS
- Obiektyw: 2.8 mm
- Kąt widzenia: 99 °
- Zasięg oświetlacza IR: 10 m
- Audio: Wbudowany mikrofon i głośniki, obsługa dwukierunkowego audio
- Metoda kompresji obrazu: H.265
- Prędkość transmisji strumienia głównego: 25 kl/s @ 3 Mpx
- Interfejs: Wi-Fi – 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n/ax
- Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 256 GB
- Inteligentna analiza obrazu: Inteligentna detekcja ruchu (z rozróżnieniem ludzi oraz zwierząt)
Zaawansowana detekcja ludzi i zwierząt
Kamera C3A wyposażona jest w zaawansowany algorytm, który precyzyjnie rozpoznaje obecność osób i zwierząt, wysyłając natychmiastowe powiadomienia na aplikację mobilną. Dzięki temu rozwiązaniu znacznie zmniejsza się liczba fałszywych alarmów oraz ilość danych zapisywanych na karcie pamięci lub w chmurze, co przekłada się na efektywniejsze wykorzystanie przestrzeni.


| Komunikuj się przez kamerę
Kamera C3A wyposażona jest w funkcję dwukierunkowej komunikacji, umożliwiającą zarówno rozmowę ze znajomymi lub pracownikami, jak i odstraszanie nieproszonych gości. Za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na iOS i Android, można wygodnie nawiązać kontakt, niezależnie od lokalizacji. Dodatkowo przycisk umieszczony na obudowie kamery umożliwia natychmiastowe połączenie z osobą korzystającą z aplikacji mobilnej. |


|
Łączność WiFi w standardzie 6 Kamera C3A obsługuje nowoczesny standard WiFi 6, który zapewnia wielokrotnie szybszą transmisję danych w porównaniu do WiFi 5, a także stabilniejsze połączenie i mniejsze opóźnienia. Dzięki temu możliwa jest płynna i niezawodna transmisja obrazu w rozdzielczości 5 megapikseli. Dodatkowo, wsparcie dla najnowszego standardu szyfrowania WPA3 zapewnia wysoki poziom ochrony przed cyberzagrożeniami. Wszystkie te funkcje sprawiają, że kamera H5B działa bez zakłóceń, nawet w otoczeniu wielu urządzeń i sieci WiFi. |

Specyfikacja techniczna:
| Kamera | C3A |
|---|---|
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 – 3 Mpx |
| Przetwornik: | 1/3.2 ” Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 99 ° |
| Zoom optyczny: | ![]() |
| Zoom cyfrowy: | ![]() |
| Zasięg oświetlacza IR: | 10 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | |
| Wyjście wideo: | ![]() |
| Interfejs RS-485: | ![]() |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe | ![]() |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s – 3 Mpx |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB |
| Interfejs: | Wi-Fi – 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n/ax |
| WEB Server: | ![]() |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Audio: | Wbudowany mikrofonWbudowany głośnik Detekcja dźwięku Obsługa dwukierunkowego audio |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Android: Darmowa aplikacja DMSS iOS (iPhone): Darmowa aplikacja DMSS |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / -<Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 – Strumień głównyrtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 – Strumień pomocniczy |
| Inteligentna analiza obrazu: | wtargnięcieprzekroczenie linii Inteligentna detekcja ruchu (z rozróżnieniem ludzi oraz zwierząt) |
| Wybrane funkcje: | Moduł Wi-Fi – IEEE 802.11 b/g/n/ax D-WDR – Szeroki zakres dynamiki oświetleniaTryb dzień/noc BLC – kompensacja światła wstecznego (tła) Obrót obrazu i odbicie lustrzane ICR – Mechaniczny filtr podczerwieni detekcja ruchu oparta na wykrywaniu ludzi Kamera wyposażona jest w uchwyt magnetyczny Szybkie parowanie z Bluetooth |
| Zasilanie: | 5 V DC / 1 A |
| Pobór mocy: | 1.49 W (typowo) 2.48 W (max) |
| Obudowa: | Plastikowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Temperatura pracy : | -10 °C … 45 °C |
| Waga: | 0.1 kg |
| Wymiary: | Ø 68 x 119 mm (bez uchwytu) |
| Obsługiwane języki: | angielski |
| Producent / Marka: | Dahua |
| Gwarancja: 3 lata | 3 lata |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Wi-Fi |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Widoczność w nocy | do 10m |
| Obudowa | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | 3MPx |
| Technologia | IP |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.