Kamera IP szybkoobrotowa zewnętrzna SD22404DB-GNY-W Wi-Fi – 4Mpx motozoom Dahua
989,00 zł
20 w magazynie
Opis
Główne cechy:
|
|
Kamera IP z bardzo dobrym przetwornikiem o dużej rozdzielczości. Dzięki temu idealnie nadaje się do systemów monitoringu, gdzie wymagana jest identyfikacja osób lub pojazdów. Zastosowany moduł Wi-Fi pozwala na zdalną komunikację z kamerą na maks. odległość do 50 m. Dzięki zastosowanej technologii „Starlight” kamerze wystarcza bardzo słabe oświetlenie do uzyskania wyraźnego kolorowego obrazu.

Starlight — Dostrzeż więcej niż ktokolwiek inny
Technologia Starlight w kamerach monitoringu umożliwia uzyskanie wyraźnego i kolorowego obrazu nawet w bardzo słabych warunkach oświetleniowych, dzięki zwiększeniu czułości matrycy kamery, zastosowaniu specjalnych obiektywów i algorytmów cyfrowego przetwarzania obrazu. W efekcie, kamery wyposażone w tę technologię są w stanie rejestrować szczegóły i kolory obrazu w warunkach oświetleniowych ośmiokrotnie niższych niż w przypadku kamer bez tej technologii.

Zdalny dostęp na urządzeniach mobilnych – gDMSS i iDMSS
Aplikacje gDMSS i iDMSS daje możliwość obsługi i podglądu na żywo za pomocą urządzeń z dostępem do Internetu takich jak komputery PC, laptopy, smartfony, tablety.

Specyfikacja techniczna:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.8 ” STARVIS™ CMOS |
| Wielkość matrycy: | 4 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 – 4 Mpx , 2304 x 1296 – 3 Mpx , 1920 x 1080 – 1080p , 1280 x 960 – 1.3 Mpx , 1280 x 720 – 720p |
| Oświetlacz IR: | Nie |
| System skanowania: | Progresywny |
| Obiektyw: | 2.8 … 12 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zoom optyczny: | x 4 |
| Zoom cyfrowy: | x 16 |
| Czułość: | 0.005 Lux (kolor) 0.0005 Lux (B/W) |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 55 dB |
| Prędkość obrotowa przy presetach: | 100 °/s (poziom) 60 °/s (pion) |
| Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): |
|
| Zakres obrotu w poziomie: | 0 ° … 355 ° – Obrót głowicy jest ograniczony krańcówką |
| Zakres obrotu w pionie: | 0 ° … 90 ° |
| Interfejs RS-485: | Nie |
| Liczba presetów: | 300 |
| Skanowanie w poziomie: | Tak |
| Ustawiane trasy ruchu: | 8 |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / MJPEG |
| Audio: | Nie |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 4 Mpx |
| Interfejs sieciowy: |
|
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPoE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour, SAMBA, IEEE 802.1x |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB (możliwy zapis lokalny) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| ONVIF: | 21.12 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port 37777 |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / – Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 – Strumień główny rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 – Strumień pomocniczy |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 400 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 4.8 W |
| Obudowa: | Speed Dome, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy : | -30 °C … 60 °C |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Waga: | 0.57 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 89 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, węgierski, włoski |
| Producent / Marka: | Dahua |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Audio | Nie |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 4Mpx |
| Technologia | IP |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.