KAMERA IP PTZ HIKVISION DS-2DE5425IW-AE (T5)
5.027,01 zł
8 w magazynie
Opis
KAMERA IP PTZ HIKVISION DS-2DE5425IW-AE (T5)
- Model: DS-2DE5425IW-AE (T5)
- Widoczność w nocy: 150 m
- Ogniskowa obiektywu: 4.8-120mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Obsługa kart pamięci: Tak
- Typ obudowy: Obrotowa
- Kąt widzenia: 55
- Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
- Obiektyw: Regulowany
- Wandaloodporność: Nie

Informacje dodatkowe
| Typ obudowy | Obrotowa |
|---|---|
| Kąt widzenia | 55 |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Obiektyw | Regulowany |
| Wandaloodporność | Nie |
| Widoczność w nocy | 150 m |
| Ogniskowa obiektywu | 4.8-120mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Obsługa kart pamięci | Tak |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.