Kamera IP obrotowa zewnętrzna APTI-W31S2-TUYA Tuya Smart Wi-Fi, – 3.0 Mpx 3.6 mm
157,00 zł
1 w magazynie
Opis
Kamera IP obrotowa zewnętrzna APTI-W31S2-TUYA Tuya Smart Wi-Fi, – 3.0 Mpx 3.6 mm

Kamery współpracujące z przyjazną dla użytkowników platformą Tuya zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o uproszczenie procesu konfiguracji oraz umożliwienie użytkownikowi stworzenia prostego i skutecznego systemu monitoringu. Darmowa aplikacja Tuya Smart przyśle powiadomienie na Twój telefon, gdy czujniki w kamerze wykryją ruch lub dźwięk, a kontrolę nad urządzeniem masz w każdej chwili, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz – wystarczy jedynie dostęp do Internetu oraz smartfon. Aplikacja Tuya Smart doskonale współpracuje z Google Assistant, Amazon Alexa oraz wieloma innymi przez co umożliwia sterowanie podłączonymi urządzeniami za pomocą komend głosowych Dodatkowa usługa Video IPC streaming daje możliwość wyświetlania obrazu z kamer i dzwonków np. na ekranie telewizora.

Uwaga! Urządzenia współpracujące z platformą Tuya nie posiadają interfejsu WEB. Kamera współpracuje tylko z aplikacją mobilną (kamera nie współpracuje z rejestratorami). Sterowanie urządzeniem oraz ustawieniami harmonogramu możliwe jest jeśli urządzenie ma dostęp do sieci internet.
Specyfikacja techniczna:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 – 3.0 Mpx |
| Obiektyw: | 3.6 mm |
| Kąt widzenia: | 67 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 15 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 15 m |
| Zakres obrotu w poziomie: | 0 ° … 270 ° Obrót głowicy jest ograniczony krańcówką |
| Zakres obrotu w pionie: | 0 ° … 90 ° |
| Audio: |
|
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s |
| Interfejs sieciowy: |
|
| ONVIF: | Nie |
| WEB Server: | Nie |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Dostęp przez chmurę (P2P)
|
| Domyślny adres IP: | DHCP |
| Porty dostępu przez www: | Nie |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Nie |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | Nie |
| Port ONVIF: | Nie |
| RTSP URL: | Nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 128GB (możliwy zapis lokalny) |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 6 W |
| Obudowa: | Mini Speed Dome, Tworzywo sztuczne |
| Waga: | 0.47 kg |
| Wymiary: | 171 x 110 x 180 mm |
| Temperatura pracy: | -10 °C … 60 °C |
| Obsługiwane języki: | angielski |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Wi-Fi |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Obudowa | Obrotowa |
| Rozdzielczość | 3MPx |
| Technologia | IP |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.