Kamera ip IPC-HFW3841E-AS-0280B-S2 WizSense – 8Mpx 4K UHD 2.8mm Dahua
679,00 zł
13 w magazynie
Opis
Kamera ip IPC-HFW3841E-AS-0280B-S2 WizSense – 8Mpx 4K UHD 2.8mm Dahua

IPC-HFW3841E-AS-S2 to nowoczesna kamera IPC serii WizSense, wykorzystywana do budowy systemów wizyjnych. Dzięki zaawansowanemu algorytmowi głębokiego uczenia się, kamera sieciowa Dahua WizSense wspiera inteligentne funkcje jak ochrona perymetryczna, inteligentną detekcję ruchu (SMD4.0), Quick Pick oraz AI SSA.
Urządzenie zostało wyposażone w przetwornik obrazu 1/2.8″ 8MP Progressive Scan CMOS, który umożliwia generowanie obrazu w rozdzielczości 3840×2160 (4K). Czułość w technologii Starlight oraz dostępne funkcje korekty, w tym WDR, SSA, zapewniają znakomitą jakoś otrzymywanego obrazu. Stałoogniskowy obiektyw kamery 2.8mm umożliwia dokładne rejestrowanie obserwowanej sceny, a wbudowany oświetlacz podczerwieni o zasięgu 30m gwarantuje prowadzenie całodobowego monitoringu z zachowaniem szczególności i czytelności uzyskiwanych nagrań. Dodatkowo technologia sztucznej inteligencji AI z funkcją ochrony perymetrycznej, SMD 4.0, Quick Pick oraz AI SSA, zwiększa poziom bezpieczeństwa i gwarantują wykrycie wszystkich niepożądanych zachowań. Atutem urządzenia jest również wbudowany slot na karty microSD (256 GB), wejście i wyjście alarmowe oraz wbudowany mikrofon. Kamera megapikselowa IPC-HFW3841E-AS-S2 cechuje się dużym stopniem odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne (IP67).
Kamera tubowa 4K, 8Mpx Dahua IR LED 30m, AI H.265, Funkcje AI, SMD 4.0, Audio, Starlight, DEFOG
|
|
|---|---|
Specyfikacja kamery:
|
Funkcje kamery:
|
![]() |
|
ODPORNA NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE
Stopień ochrony IP67 oznacza, że kamerę można umieścić w dowolnym miejscu. Urządzenie gwarantuje bezawaryjną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, dzięki wysokiej jakości materiałom, z których wykonana jest obudowa urządzenia.

Specyfikacja techniczna:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.8 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 8 Mpx |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 – 8 Mpx 4K UHD , 3072 x 2048 – 6 Mpx , 3072 x 1728 – 5 Mpx , 2592 x 1944 – 5 Mpx , 2688 x 1520 – 4 Mpx , 2560 x 1440 – 3.7 Mpx , 2048 x 1536 – 3 Mpx , 2304 x 1296 – 3 Mpx , 1920 x 1080 – 1080p , 1280 x 960 – 1.3 Mpx , 1280 x 720 – 720p |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Interfejs RS-485: | Nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: |
|
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 8 Mpx (25 kl/s przy wyłączonych funkcjach Ai) |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, SNMP |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| ONVIF: | Tak |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / – Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 – Strumień główny rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 – Strumień pomocniczy |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: |
|
| Obudowa: | Compact – Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.59 kg |
| Wymiary: | 193 x 71 x 67 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, ukraiński, węgierski, włoski |
| Producent / Marka: | Dahua |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Łączność | Przewód |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Widoczność w nocy | do 30m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 8Mpx |
| Technologia | IP |













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.