KAMERA IP IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B Full-Color – 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
1.536,00 zł
1 w magazynie
Opis
KAMERA IP IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B Full-Color – 5 Mpx 2.8 mm DAHUA

Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji. Kamera z serii FULL-COLOR nie posiada trybu czarno-białego, ale pozwala uzyskać wyraźny, kolorowy obraz nawet przy bardzo niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.7 ” STARVIS™ CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2592 x 1944 – 5 Mpx , 2688 x 1520 – 4 Mpx , 2304 x 1296 – 3 Mpx , 1920 x 1080 – 1080p , 1280 x 960 – 1.3 Mpx , 1280 x 720 – 720p |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Czułość: | 0.003 Lux / F1.0 (kolor) |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 56 dB |
| Interfejs RS-485: | ![]() |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: |
|
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 kl/s @ 5 Mpx 25 @ 4 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, IEEE 802.1x, SNMP |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| ONVIF: | 19.06 |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | < 8.4 W |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P)
|
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / – Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 – Strumień główny rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 – Strumień pomocniczy |
| Obudowa: | Compact – Metalowa |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | ![]() |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.59 kg |
| Wymiary: | 193 x 71 x 66 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, rosyjski, portugalski, włoski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: DAHUA
- Producent w UE: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Dahua Technology Poland
- Pełne dane przedstawiciela: Dahua Technology Poland Sp z o.o., Salsy 2, 02-823 Warszawa, Polska
Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: DAHUA
- Producent w EU: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Dahua Technology Poland
- Pełne dane przedstawiciela: Dahua Technology Poland Sp z o.o., Salsy 2, 02-823 Warszawa, Polska
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Gwarancja 36 miesięcy |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.