IPC-HFW2841S-S-0280B Kamera IP DAHUA 8Mpix AI WDR 2.8mm IR30m
1.464,93 zł
12 w magazynie
Opis
Przetwornik: 1/2.7″ Progressive Scan CMOS Rozdzielczość: 3840×2160 Kompresja: H.265+/ H.265/ H.264+/ MJPEG Interfejs: 10/100 Base-T PoE Obiektyw: 2.8mm Funkcje: AWB, AGC, BLC, HLC, 3D NR, WDR 120dB, RoI Starlight: praca przy niskim poziomie oświetlenia SMD+: klasyfikacja obiektu z filtrowaniem fałszywych alarmów Funkcje AI kamery: ochrona perymetryczna klasyfikacja obiektu (człowiek/pojazd) Prędkość i rozdzielczość przetwarzania: 20 kl/s dla 3840×2160 (8Mpx) 25/30 kl/s dla 2688×1520 (4Mpx) Oprogramowanie: iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central Oświetlacz: dioda IR LED (zasięg 30m) Wbudowany mikrofon Obsługa kart microSD/SDHC/SDXC do 256GB Obudowa: klasa szczelności (IP67) Kompatybilność: ONVIF, CGI, Milestone, RTSP, RTMP, P2P
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 36 miesięcy |
|---|---|
| Typ produktu | Kamera IP bullet 8Mpix IR zewnętrzna |
| Przetwornik obrazu | 1/2.7 |
| Rozdzielczość (px) | 8Mpix |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Ilość Klatek | 20 kl./s |
| Ilość strumieni wideo | 2 |
| Funkcja Dzień / Noc | Automatyczny (ICR) / kolor / czarno-biały |
| Obiektyw | 2.8 mm |
| Czułość (Lux) | 0,009lux/F2,0, 0lux (dioda IR wł.) |
| Temperatura pracy (st C) | -40°C…+60°C |
| 70 x 166,2 mm | Wymiar (śr. x wys.) (mm)2 |
| Typ Kamery | Bullet |
| Waga | 0.48 |
| Obsługa zdarzeń | Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów |
| Oprogramowanie | Smart PSS, DSS Express, DSS PRO |
| Funkcje kamery | ROI |
| Promiennik podczerwieni | 1 dioda IR LED |
| Kompatybilność | P2P |
| Zasilanie | PoE 48V (802.3af) |
| Pobór mocy (W) | 2,7W (12V DC), 3,4W (PoE) |
| Temperatura pracy (°C) | -40°C…60°C |
| Wymiar (śr. x wys.) (mm) | 70 x 166,2 mm |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.