Kamera IP IPC-HDW3541T-ZS-27135-S2 WizSense 5Mpx 2.7… 13.5mm Dahua
949,00 zł
1 w magazynie
Opis
Główne cechy:
- Przetwornik: 1/2.7″ 5MP Progressive Scan CMOS
- Rozdzielczość: 2592×1944 @ 20kl/s
- Interfejs: Ethernet 10/100 Base-T poe 802.3af
- Kompresja: H.265+/ H.265/ H.264+/ MJPEG
- Ilość pikseli: 5Mpx
- Czułość: 0.005lux/F1.5 (kolor, 30IRE), 0lux (IR wł.)
- Obiektyw: 2.7~13.5mm (motozoom z autofocusem)
- Oświetlacz: 2 diody IR LED (zasięg 40m)
- AWB, AGC, BLC, HLC, 3D NR, WDR 120db, roi
- Automatyczny filtr podczerwieni ICR
- Obsługa kart microsd / microsdhc / microsdxc do 256GB
- Zgodna z: ONVIF, CGI, Milestone, Genetec, RTSP, RTMP, P2P
- Funkcje AI: ochrona perymetryczna, SMD+ (klasyfikacja obiektu – człowiek/pojazd, filtr alarmów)
- Prędkość i rozdzielczość przetwarzania:
♦ 20 kl/s dla 2592×1944 (5Mpx)
♦ 25/30 kl/s dla 2688×1520 (4Mpx) - Bitrate: 3Kbps ~ 8192Kbps (H.264), 3Kbps ~ 8192Kbps (H.265)
- Obudowa: klasa szczelności (IP67)
- Zasilanie: 12V DC lub poe 48V (802.3af)
IPC-HDW3541T-ZS-27135-S2 to kamera kopułowa IP serii WizSense, wykorzystywana do budowy systemów wizyjnych. Urządzenie zostało wyposażone w przetwornik obrazu 1/2.7″ 5MP Progressive Scan CMOS, który umożliwia przechwytywanie nagrań wideo w rozdzielczości 2592×1944. Czułość w technologii Starlight oraz dostępne funkcje korekty, w tym WDR, 3DNR, zapewniają znakomitą jakoś otrzymywanego obrazu. Obiektyw typu motozoom, który przy pomocy wbudowanego silniczka elektrycznego umożliwia zewnętrzną, zdalną regulacje poziomu ogniskowej, a także sam, automatycznie dostosowuje poziom ostrości. Oświetlacz podczerwieni o zasięgu 40m gwarantuje prowadzenie całodobowego monitoringu z zachowaniem szczególności i czytelności uzyskiwanych nagrań. Dodatkowo technologia sztucznej inteligencji AI z funkcją ochrony perymetrycznej zwiększa poziom bezpieczeństwa i gwarantują wykrycie wszystkich niepożądanych zdarzeń. Atutem urządzenia jest również wbudowany slot na karty microSD (256 GB) oraz wbudowany mikrofon. Kamera megapikselowa IPC-HDW3541T-ZS cechuje się dużym stopniem odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne (IP67).

Specyfikacja techniczna:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.7 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2960 x 1668 – 5 Mpx , 2880 x 1620 – 4.7 Mpx , 2688 x 1520 – 4 Mpx , 2560 x 1440 – 3.7 Mpx , 2048 x 1536 – 3 Mpx , 2304 x 1296 – 3 Mpx , 1920 x 1080 – 1080p , 1280 x 960 – 1.3 Mpx 1280 x 720 – 720p |
| Obiektyw: | 2.7 … 13.5 mm @ F1.5 – Motozoom |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 40 m |
| Interfejs RS-485: | Nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Audio: |
|
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, SNMP |
| WEB Server: | Wbudowany, Web Viewer |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| ONVIF: | Tak |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / – Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 – Strumień główny rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 – Strumień pomocniczy |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | max. 10.2 W @ PoE max. 8.9 W @ 12 V |
| Obudowa: | Dome – Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.69 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 105 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski |
| Producent / Marka: | Dahua |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Widoczność w nocy | do 40m |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | IP |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.