Kamera ip IPC-HDW2541TM-S-0280B-S2 WizSense – 5Mpx 2.8mm Dahua
485,00 zł
75 w magazynie
Opis
Główne cechy:
- Kamera renomowanej marki Dahua WizSense IP 5 Mpx
- Wysoka jakość obrazu IP 20 kl/s dla 2592×1944 (5Mpx)
- Wbudowany mikrofon
- Funkcje AI, SMD+
- Obiektyw: 2.8mm
- Starlight – technologia pracy przy niskim poziomie oświetlenia
- Kamery z możliwością montażu zewnątrz, wewnątrz
- Widoczność w nocy nawet do 30 metrów
- Kamery dzień/noc ICR
- Detekcja ruchu
- Funkcja nadpisywania
- Podgląd przez internet na komputerze, komórce, tablecie
- Obsługa P2P(chmura) – funkcja pozwalająca na zdalny dostęp bez przekierowania portów i publicznego adresu IP
- Aplikacja gDMSS z dostępem zdalnym, dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android / iOS oraz aplikacja SmartPSS na komputery stacjonarne.
IPC-HDW2541TM-S to Eyeball kamera IPC serii WizSense, wykorzystywana do budowy systemów wizyjnych. Urządzenie umożliwia rejestracje obrazu z miejsc i obiektów objętych całodobowym monitoringiem, zapewniając wiarygodną identyfikację i wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno osób, jak i ochranianego mienia. Urządzenie zostało wyposażone w przetwornik obrazu 1/2.7″ 5MP Progressive Scan CMOS, który umożliwia generowanie obrazu w rozdzielczości 2592×1944.
Czułość w technologii Starlight oraz dostępne funkcje korekty, w tym WDR, SSA zapewniają znakomitą jakoś otrzymywanego obrazu. Stałoogniskowy obiektyw kamery 2.8mm umożliwia dokładne rejestrowanie obserwowanej sceny, a wbudowany oświetlacz podczerwieni o zasięgu 30m gwarantuje prowadzenie całodobowego monitoringu z zachowaniem szczególności i czytelności uzyskiwanych nagrań. Dodatkowo technologia sztucznej inteligencji AI z funkcją ochrony perymetrycznej oraz SMD plus, zwiększa poziom bezpieczeństwa i gwarantują wykrycie wszystkich niepożądanych zachowań. Atutem urządzenia jest również wbudowany slot na karty microSD (256 GB) oraz wbudowany mikrofon. Kamera megapikselowa IPC-HDW2541TM-S cechuje się dużym stopniem odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne (IP67).
DOSTĘP ZDALNY – gDMSS i iDMSS
Aplikacje gDMSS i iDMSS daje możliwość obsługi i podglądu na żywo za pomocą urządzeń z dostępem do internetu takich jak komputery PC, laptopy, smartfony, tablety.
Kamera kopułkowa 5Mpx Dahua dioda IR LED 30m, H.265+, Funkcje AI, SMD+, Audio, Starlight |
|
|---|---|
Specyfikacja kamery:
|
Funkcje kamery:
|
![]() |
|
ODPORNA NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE
Stopień ochrony IP67 oznacza, że kamerę można umieścić w dowolnym miejscu. Urządzenie gwarantuje bezawaryjną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, dzięki wysokiej jakości materiałom, z których wykonana jest obudowa urządzenia.

Specyfikacja techniczna:
| Przetwornik | 1/2.7″ 5MP Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość | 5Mpx, 2592 (H) x 1944 (V) pikseli |
| RAM / ROM | 512MB / 128MB |
| System skanowania | Progresywny |
| Migawka | Automatyczna / ręczna, 1/3~1/100000s |
| S/N | >56dB |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 Lux/F1.6 (Kolor, 30 IRE) 0.0005 Lux/F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 Lux (IR wł.) |
| Oświetlacz | 1 dioda IR LED (podczerwień) |
| Zasięg oświetlacza | 30m (98.43ft) |
| Kontrola oświetlacza | Automatyczna / ręczna |
| Regulacja położenia | Panorama: 0° ~ 360° Nachylenie: 0° ~ 78° Obrót: 0° ~ 360° |
| OBIEKTYW | |
| Rodzaj | Stałoogniskowy |
| Montaż | M12 |
| Ogniskowa | 2.8mm (F1.6) |
| Kąt widzenia | H: 97° V: 71° D: 129° |
| Typ przysłony | Stały |
| Tryb Makro (ostrość od) | 1.1m (3.61ft) |
| Zasięg DORI | Wykrywanie: 63.6m Obserwacja: 25.4m Rozpoznanie: 12.7m Identyfikacja: 6.4m |
| OBRAZ | |
| Kompresja wideo | H.265 / H.264 / H.264H / H.264B MJPEG (strumień pomocniczy) |
| Smart Kodek | Tak (H.265+ / H.264+) |
| Jednoczesna liczba strumieni wideo | 2 |
| Rozdzielczość przetwarzania | 5Mpx (2592×1944) / 4Mpx (2688×1520) / 3Mpx (2304×1296) / 1080p – 2Mpx (1920×1080) / 1.3Mpx (1280×960) / 720p (1280×720) / D1 (704×576 / 704×480) / VGA (640×480) / CIF (352×288 / 352×240) |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania (główny strumień) |
5Mpx – 2592×1944 (1 ~ 20kl/s) 4Mpx – 2688×1520 (1 ~ 25/30kl/s) |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania (pomocniczy strumień) |
D1 – 704×576 (1 ~ 25kl/s) D1 – 704×480 (1 ~ 30kl/s) |
| Kontrola szybkości transmisji | CBR / VBR |
| Bitrate | 3Kbps ~ 8192Kbps (H.264) 3Kbps ~ 8192Kbps (H.265) |
| Dzień / Noc | Automatyczny (ICR) / kolor / czarno-biały |
| Kontrola wzmocnienia | Automatyczna (AGC), ręczna |
| BLC | Wsparcie |
| HLC | Wsparcie |
| Kompensacja tła | WDR 120dB |
| Samoadaptacja sceny (SSA) | Wsparcie |
| Balans bieli | Automatyczny (AWB) / naturalny / oświetlenie uliczne / zewnętrzny / ręczny / region |
| Redukcja szumów | 3D NR |
| Strefy prywatności | Wł. / wył. (4 obszary) |
| Detekcja ruchu | Wł. / wył. (4 obszary, prostokąty) |
| Obszar zainteresowania (Roi) | Wł. / wył. (4 obszary) |
| Oświetlenie Smart | Wsparcie |
| Lustrzane odbicie | Wsparcie |
| Obrót obrazu | 0°, 90°, 180°, 270° (wsparcie 90°, 270° dla rozdzielczości 2MP i niższej) |
| AUDIO | |
| Kompresja | G.711a / G.711Mu / PCM / G.726 |
| Mikrofon | Tak (wbudowany) |
| FUNKCJE SZTUCZNEJ INTELIGENCJI (AI – DEEP LEARNING) | |
| Ochrona perymetryczna | Przekroczenie linii, wykrycie intruza (te dwie funkcje wspierają klasyfikację i dokładne wykrywania pojazdów i ludzi) |
| SMD+ | Klasyfikacja (człowiek / pojazd), filtr fałszywych alarmów |
| Inteligentne wyszukiwanie | Współpraca z Smart NVR do dokładnego inteligentnego wyszukiwania, wyodrębnianie zdarzeń i scalanie w filmy ze zdarzeń |
| ALARM | |
| Wyzwalacz alarmu | Wykrywanie ruchu, sabotaż, detekcja audio, brak / przepełnienie / błąd karty SD, utrata połączenia, konflikt adresu IP, nieuprawniony dostęp, anomalia napięcia, przekroczenie lini, wtargnięcie, SMD |
| INTERFEJS | |
| Ethernet | 1x RJ45 10/100 Base-T |
| Zasilanie | 1x gniazdo 5,5/2,1 na przewodzie |
| Pamięć | 1x slot karty microSD/ microSDHC/ microSDXC do 256GB |
| SIEĆ | |
| Obsługiwane protokoły | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, SNMP |
| Cyber bezpieczeństwo | Szyfrowanie wideo, konfiguracja szyfrowania, WSSE, blokada konta, filtrowanie po IP / MAC, dzienniki bezpieczeństwa, generowanie i importowanie cert. X.509, HTTPS, 802.1x, zaufane wykonanie, zaufana aktualizacja |
| SDK i API | Tak |
| Zgodność ze standardem | ONVIF (Profil S / Profil G / Profil T), CGI, Genetec, Milestone, P2P |
| Użytkownicy online | 20 użytkowników (całkowita przepustowość 64M) |
| Archiwizacja sieciowa | NAS / FTP / SFTP / karta MicroSD |
| Obsługa przez przeglądarki www | IE Chrome Firefox |
| Zdalne sterowanie | CMS (Smart PSS), DSS, DMSS, P2P urządzenia mobilne: iOS, Android |
| POZOSTAŁE | |
| Certyfikat | LVD: EN62368-1 EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B 2022-06-14 |
| Konstrukcja | Część kulista: metal Uchwyt części kulki: metal Pierścień montażowy: metal Pierścień dekoracyjny: plastik |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | DC 12V PoE DC 48V (802.3af) |
| Pobór mocy | Podstawowy: 3.8W (12V DC), 4.9W (PoE) Maks. 6.1W (12V DC), 6.7W (PoE) – IR wł. + WDR + Funkcje AI |
| Wilgotność | 0 ~ 95% (bez kondensacji) |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +60°C (-40°F ~ +140°F) |
| Temperatura pracy | -40°C ~ +60°C (-40°F ~ +140°F) |
| Waga | 485g (1.07Ib) |
| Wymiary (szer./wys.) | ∅121.9×99.1mm (∅4.80″ x 3.90”) |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Widoczność w nocy | do 30m |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | IP |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.