Kamera IP IMOU IPC-S3EP-5M0WE Bullet 3 5MPx Full Color
202,00 zł
98 w magazynie
Opis
Zawartość opakowania IMOU Bullet 3 5MP:
- 1x Tubowa kamera 5Mpx – IMOU Bullet 3 5MP Dokumentacja
- Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, regulacje Szablon
- Niewielkiej wielkości szablon z otworami montażowymi kamery Wkręty i kołki montażowe
- Wszystko czego potrzebujesz do zamontowania kamery Zestaw wodoodporny
- Komplet akcesoriów do zabezpieczenia złącz kamery przed wilgocią
Produkty IMOU to znane i lubiane przez naszych klientów urządzenia. Wszystko dzięki ich niezawodności i prostocie użytkowania aplikacji mobilnej.
Bullet 3 5MP dostarcza monitorowanie na żywo w jakości 5MP. Obsługuje cztery tryby nocnego widzenia, zapewniając jasność jak za dnia nawet w całkowitej ciemności. Dzięki certyfikatowi IP67 kamera może być używana na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych. Wyposażona w wbudowany reflektor i syrenę o natężeniu 110dB. Bullet 3 5MP aktywnie odstrasza intruzów zanim zdążą narobić szkód. Bullet 3 5MP obsługuje algorytm IMOU SENSE, co sprawia, że wykrywanie ludzi i pojazdów jest bardziej precyzyjne.
Cechy kamery IMOU Bullet 3 5MP:
- Rozdzielczość 5MPx z kodekiem H.265
- Detekcja ludzi
- Detekcja pojazdów
- Inteligentna noktowizja w pełnej palecie barw
- Konstrukcja IP66 odporna na warunki pogodowe
- Dwukierunkowa komunikacja audio
- Zapis obrazu na rejestratorach NVR, Chmurze IMOU lub na karcie SD
- Obsługuje karty do 256GB
- Wspiera połączenie Wi-Fi 6 w paśmie 2.4GHz
- Zasilanie 12V
Powered by IMOU SENSE™
IMOU SENSE™ to samorozwijający się algorytm Al pod marką IMOU. Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii w branży pozwala Bullet 3 być nawet o 50% bardziej dokładnym niż zwykłe produkty i przekazywać wyniki detekcji w ciągu 0,02 sekundy.
Dokładna detekcja ludzi i pojazdów
Dzięki IMOU SENSE™, nowo zaktualizowane algorytmy detekcji ludzi i pojazdów są w stanie skutecznie zmniejszyć fałszywe alarmy spowodowane przez komary i drganie drzew. Skuteczny zakres detekcji może wynosić odpowiednio 22 metry dla osób i 44 metry¹ dla samochodów, zapewniając, że detekcja jest naprawdę „dokładna”.
Umieść swoją kamerę dalej, dzięki Wi-Fi 6
Bullet 3 obsługuje najnowszy standard Wi-Fi 6 z wyższymi prędkościami transferu danych i lepszą penetracją ścian, co pozwala poszerzyć zasięg Twojego systemu zabezpieczeń.

Pozbądź się nieproszonych gości
Bullet 3 pilnuje twojego domu. Gdy ktoś włamie się do środka, reflektory i syrena zostaną włączone, aby odstraszyć niepożądanego gościa.
Rozświetl noc dzięki inteligentnemu światłuBullet 3 może dostosować różne tryby nocnego oświetlenia według Twoich potrzeb. Czy chcesz, aby nocne widzenie pozostawało cały czas w pełnym kolorze, czy tylko podczas zdarzeń. Każdy znajdzie odpowiedni tryb dla siebie. |
![]() |
Dodatkowe funkcje:
- Konfigurowalne strefy detekcji
- Różne dźwięki dla syreny alarmowej
- Harmonogram alarmu
Połącz się z Twoim domem gdziekolwiek jesteś
Wbudowany głośnik i mikrofon z funkcją eliminacji echa pozwalają na interakcję z zwierzętami i rodziną z dowolnego miejsca.
Specyfikacja techniczna:
| Przetwornik | 1/3″ 5Mpx CMOS |
| Rozdzielczość | 5MPx (2880*1620) |
| Widoczność w nocy | 30 metrów |
| Pole widzenia | Poziomo: 94°, Pionowo 52°, Po przekątnej 111° |
| Kompresja wideo | H.265/H.264 |
| Szybkość nagrywania | do 30 klatek na sekundę |
| Zoom | Cyfrowy x8 |
| Audio | Wbudowany głośnik i mikrofon, syrena alarmowa |
| Doświetlanie | Białe światło LED, IR |
| Powiadamianie | Detekcja ruchu, pojazdów, ludzi |
| Sieć | 100Mbps Ethernet, WIFI IEEE802.11b/g/n/ax |
| Aplikacja mobilna | Imou App dla iOS/Android |
| ONVIF | Tak |
| Obsługa kart SD | Do 256GB |
| Zasilanie | 12V 1A |
| Pobór mocy | <12W |
| Wykonanie | Tworzywo i metal |
| Odporność na warunki atmosferyczne | IP67 |
| Warunki środowiskowe | -30° do +50° C, wilgotność powietrza 95% bez kondensacji |
| Wymiary | 147.7 x 74.2 x 75.6 cm |
| Waga | 290g |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | <BR> 24 miesiące <BR> |
| Łączność | <BR> Wi-Fi <BR> |
| Obudowa | Tubowa |
| Gniazdo karty pamięci | <BR> Tak <BR> |
| Widoczność w nocy | <BR> do 30m <BR> |
| Technologia | IP |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Audio | <BR> Tak <BR> |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.