Kamera IP IMOU IPC-S21FAP 1080p PoE
229,00 zł
11 w magazynie
Opis
Kamery serii IMOU zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o uproszczenie procesu konfiguracji oraz obsługi. W połączeniu z przyjazną dla użytkowników platformą IMOU, urządzenia serii IMOU umożliwiają każdemu stworzenie prostego i skutecznego systemu monitoringu. Produkty IMOU to znane i lubiane przez naszych klientów urządzenia. Wszystko dzięki ich niezawodności i prostocie użytkowania aplikacji mobilnej.
Cechy kamery IMOU IPC-S21FAP:
- Wysoka rozdzielczość 2MPx FHD
- Inteligentne automatyczne śledzenie wykrytego obiektu
- Pokrycie terenu 360°
- Aktywna ochrona z sygnalizacją świetlną i akustyczną
- Bezprzewodowe połączenie 2.4GHz
- Obraz w nocy nagrywany w kolorze z doświetleniem
- Detekcja sylwetki człowieka
- Dwukierunkowa rozmowa audio
- Klasa wodoodporności IP66
- Ośmiokrotny cyfrowy zoom
- Obsługa w aplikacji mobilnej IMOU Life
- Podwójne anteny zwiększające zasięg kamery
- Nagrywanie materiału wideo na rejestrator, kartę pamięci lub płatną chmurę IMOU
Obrót i pochylenie, celowanie i śledzenie.
Obejmij każdy narożnik.

Strzeż swoją posesję za pomocą wyraźnego obrazu i dźwięku na żywo w dzień i w nocy
Obraz w wysokiej rozdzielczości FullHD

![]() |
Kolorowa wizja w nocy |
|---|
16-Krotny cyfrowy zoom |
![]() |
|---|
Wyraźnie odbieraj wszystkie dźwięki dzięki wbudowanemu mikrofonowi

Aktywna ochrona
Kamera w momencie wykrycia intruza uruchamia śledzenie celu oraz alarmową sygnalizację świetlną

Doskonała transmisja przez jeden kabel sieciowy
Eliminuje potrzebę zasilenia kamery dodatkowym zasilaczem. Gwarantuje stabilne zasilanie.
IP66 – Odporność na warunki atmosferyczne dla całorocznego bezpieczeństwa
Zaprojektowana, aby wytrzymać ciepło, zimno, deszcz i słońce

Specyfikacja techniczna:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.9 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 -1080p |
| Obiektyw: | 3.6 mm |
| Kąt widzenia: | 86 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Zakres obrotu w poziomie: | 355 ° |
| Zakres obrotu w pionie: | 0 ° … 90 ° |
| Audio: |
|
| Metoda kompresji obrazu: | H.264 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 kl/s@1080p |
| Protokoły sieciowe: | TCP, DHCP,ONVIF |
| Interfejs sieciowy: |
|
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / – Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Domyślny adres IP: | DHCP |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | PoE |
| Pobór mocy: | < 6.2 W |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Waga: | 0.39 kg |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | IMOU |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | <BR> 24 miesiące <BR> |
| Łączność | <BR> Przewód <BR> |
| Audio | <BR> Tak <BR> |
| Gniazdo karty pamięci | <BR> Tak <BR> |
| Widoczność w nocy | <BR> do 30m <BR> |
| Obudowa | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | 2Mpx |
| Technologia | IP |















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.