Kamera IP IMOU IPC-C22EP-D Cue
99,00 zł
29 w magazynie
Opis
Kamery serii IMOU zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o uproszczenie procesu konfiguracji oraz obsługi. W połączeniu z przyjazną dla użytkowników platformą IMOU, urządzenia serii IMOU umożliwiają każdemu stworzenie prostego i skutecznego systemu monitoringu. Produkty IMOU to znane i lubiane przez naszych klientów urządzenia. Wszystko dzięki ich niezawodności i prostocie użytkowania aplikacji mobilnej.
Cechy kamery IMOU IPC-K42P:
- Przetwornik obrazu: 1/2.9 cala 2 Megapixel Progresywny CMOS
- Rozdzielczość: 2 Mpx (1920 x 1080)
- Podświetlenie nocne: Zasięg 10 metrów
- Obiektyw: Stały, 2.8 mm
- Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, zasięg do 50 m w otwartej przestrzeni
- Aplikacja IMOU: Dostępna dla Androida i iOS
- Zoom cyfrowy: 16x
- Audio: Dwukierunkowa łączność (wbudowany mikrofon i głośnik)
- Slot na kartę pamięci: MicroSD do 256GB
- Funkcje detekcji: Ruchu, osób
- Konfiguracja regionu
- Alarm: wystąpienie nietypowego dźwięku przed kamerą
Detekcja ruchu wspierana sztuczną inteligencją
Detekcja Ai Human Detection pomaga wykryć osobę w obszarze monitorowanym przez kamerę dzięki czemu eliminuje ilość fałszywych alarmów

Szeroki kąt widzenia
Kąt widzenia 112° pozwala na monitorowanie całego pomieszczenia.

Wbudowana syrena
Możesz jej użyć do odstraszenia nieproszonych gości

Alarm o wystąpieniu nietypowego dźwięku przed kamerą
Kamera wyśle natychmiastowe powiadomienie na smartfon po wykryciu nietypowego dźwięku, np. płaczu dziecka

Dwukierunkowa rozmowa
Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi z funkcją tłumienia echa możesz zdopingować dzieci do nauki, uspokoić domowego pupila, lub wystraszyć nieproszonego gościa.

Ochrona 24/7
Automatyczny tryb nocny. Wbudowane diody IR oraz zaawansowany algorytm podczerwieni zapewniają wyraźny obraz nawet w całkowitej ciemności

Zapis nagrań
Lokalnie na karcie MicroSD lub w Chmurze
Specyfikacja techniczna:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.7 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 – 1080p |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 112 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 10 m |
| Audio: |
|
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 / H.264 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Protokoły sieciowe: | TCP, DHCP |
| ONVIF: | Tak |
| Interfejs sieciowy: | Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / – Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Domyślny adres IP: | DHCP |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 5 V DC / 1 A – Gniazdo micro USB (zasilacz w komplecie), Długości kabla : 2 m |
| Pobór mocy: | < 3.1 W |
| Waga: | 0.1 kg |
| Wymiary: | 66 x 33 x 109 mm |
| Obsługiwane języki: | Nie |
| Producent / Marka: | IMOU |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | <BR> 24 miesiące <BR> |
| Łączność | <BR> Wi-Fi <BR> |
| Widoczność w nocy | <BR> do 10m <BR> |
| Zastosowanie | <BR> Wewnętrze <BR> |
| Obudowa | Kompaktowa |
| Technologia | IP |
| Rozdzielczość | 2Mpx |
| Gniazdo karty pamięci | <BR> Tak <BR> |
| Audio | <BR> Tak <BR> |















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.