KAMERA IP HIKVISION DS-2DE2A404IW-DE3 (S6)
1.789,65 zł
80 w magazynie
Opis
KAMERA IP HIKVISION DS-2DE2A404IW-DE3 (S6)
- Model: DS-2DE2A404IW-DE3
- Widoczność w nocy: 20 m
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm-12mm (motozoom)
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Obsługa kart pamięci: Tak
- Klasa odporności: IK10
- Typ obudowy: Obrotowa
- Kąt widzenia: 96°
- Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
- Obiektyw: Motozoom
- Wandaloodporność: Tak

Informacje dodatkowe
| Klasa odporności | IK10 |
|---|---|
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Wandaloodporność | Tak |
| Widoczność w nocy | 20 m |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm-12mm (motozoom) |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| Kąt widzenia | 96° |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.