KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2T86G2-2I (2.8mm) (C)
2.156,19 zł
25 w magazynie
Opis
- Widoczność w nocy: 60 m
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Obsługa kart pamięci: Tak
- Klasa szczelności: IP67
- Typ obudowy: Tubowa
- IVS (inteligentna analiza obrazu): Nie
- Kąt widzenia: 111°
- Rozdzielczość kamery: 8MPX (4K)
- Obiektyw: Stały
- Wandaloodporność: Nie
Informacje dodatkowe
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Nie |
|---|---|
| Detekcja ruchu | Tak |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4K) |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Kąt widzenia | 111° |
| Obiektyw | Stały |
| Wandaloodporność | Nie |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Widoczność w nocy | 60 m |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.