KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2T83G2-4I (4mm)
1.860,99 zł
33 w magazynie
Opis
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2T83G2-4I (4mm)
- Model: DS-2CD2T83G2-4I (4mm)
- Widoczność w nocy: 80 m
- Ogniskowa obiektywu: 4mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Obsługa kart pamięci: Tak
- Klasa odporności: Nie dotyczy
- Typ obudowy: Tubowa
- Kąt widzenia: 87°
- Rozdzielczość kamery: 8MPX (4K)
- Obiektyw: Stały
- Wandaloodporność: Nie

Informacje dodatkowe
| Detekcja ruchu | Tak |
|---|---|
| Obsługa WiFi | Nie |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Kąt widzenia | 87° |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4K) |
| Obiektyw | Stały |
| Wandaloodporność | Nie |
| Widoczność w nocy | 80 m |
| Ogniskowa obiektywu | 4mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.