KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2443G2-I (2mm)
1.023,36 zł
7 w magazynie
Opis
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2443G2-I (2mm)
- Model: DS-2CD2443G2-I (2mm)
- Widoczność w nocy: 10 m
- Ogniskowa obiektywu: 2mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Obsługa kart pamięci: Tak
- Typ obudowy: Cube
- Kąt widzenia: 128°
- Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
- Obiektyw: Stały
- Wandaloodporność: Nie

Informacje dodatkowe
| Wbudowany obiektyw | Tak |
|---|---|
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Widoczność w nocy | 10 m |
| Ogniskowa obiektywu | 2mm |
| Typ obudowy | Cube |
| Kąt widzenia | 128° |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Obiektyw | Stały |
| Wandaloodporność | Nie |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.