KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2383G2-I (2.8mm)
1.594,08 zł
12 w magazynie
Opis
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2383G2-I (2.8mm)
- Model: DS-2CD2383G2-I
- Rodzaj przetwornika: Progressive Scan CMOS
- Wielkość przetwornika: 1/2.8″
- Widoczność w nocy: 30 m
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rozdzielczość: 3840×2160
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Mechaniczny filtr podczerwieni : Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Wielostrumieniowość (ilość strumienii): 3 szt.
- WDR: Tak
- Balans bieli: Tak
- Strefy prywatności: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Onvif: Tak
- Obsługa kart pamięci: Tak
- Max. liczba użytkowników: 32
- Język interfejsu WEB: polski
- Interfejs sieciowy: RJ45(10/100Mbps)
- Klasa szczelności: IP67
- Klasa odporności: Nie dotyczy
- Pobór mocy: 6 W
- Czułość przetwornika: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR
- Wspierane protokoły sieciowe: TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP
- Audio: Nie
- Typ obudowy: Kopułkowa
- Kąt widzenia: 107°
- Rozdzielczość kamery: 6MPX
- Obiektyw: Stały
- Wandaloodporność: Nie
- Materiał wykonania obudowy: Metalowa

Informacje dodatkowe
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
|---|---|
| Balans bieli | Tak |
| WDR | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Max. liczba użytkowników | 32 |
| Język interfejsu WEB | Polski |
| Wandaloodporność | Nie |
| Widoczność w nocy | 30 m |
| Strefy prywatności | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Rozdzielczość | 3840×2160 |
| Rodzaj przetwornika | Progressive Scan CMOS |
| Wielkość przetwornika | 1/2.8" |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Pobór mocy | 6 W |
| Wymiary przedmiotu | Ø127.3 mm × 95.9 mm |
| Czułość przetwornika | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Rozdzielczość kamery | 6MPX |
| Obiektyw | Stały |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 3 szt. |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP |
| Audio | Nie |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Kąt widzenia | 107° |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.