KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2343G2-IU (2.8mm) (BLACK)
1.231,23 zł
48 w magazynie
Opis
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2343G2-IU (2.8mm) (BLACK)
- Model: DS-2CD2343G2-IU
- Widoczność w nocy: 30 m
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Detekcja ruchu: Nie
- Obsługa WiFi: Nie
- Onvif: Nie
- Obsługa kart pamięci: Nie
- Typ obudowy: Kopułkowa
- Kąt widzenia: 103°
- Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
- Obiektyw: Stały

Informacje dodatkowe
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
|---|---|
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Widoczność w nocy | 30 m |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |
| Obiektyw | Stały |
| Detekcja ruchu | Nie |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Onvif | Nie |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Nie |
| Kąt widzenia | 103° |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.