KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2186G2-ISU (2.8mm) (C) (BLACK)
2.039,34 zł
4 w magazynie
Opis
- Widoczność w nocy: 30 m
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Obsługa kart pamięci: Tak
- Klasa odporności: IK10
- Typ obudowy: Kopułkowa
- Kąt widzenia: 111°
- Rozdzielczość kamery: 8MPX (4K)
- Obiektyw: Stały
- Wandaloodporność: Tak
Informacje dodatkowe
| Obsługa kart pamięci | Tak |
|---|---|
| Detekcja ruchu | Tak |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4K) |
| Widoczność w nocy | 30 m |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Klasa odporności | IK10 |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Kąt widzenia | 111° |
| Wandaloodporność | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |
| Obiektyw | Stały |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.