KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2047G2-LU (2.8mm) (C)
1.804,41 zł
8 w magazynie
Opis
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2047G2-LU (2.8mm) (C)
- Model: DS-2CD2047G2-LU (2.8mm) (C)
- Widoczność w nocy: 40 m
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- WDR: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Obsługa kart pamięci: Tak
- Typ obudowy: Tubowa
- Kąt widzenia: 109°
- Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
- Obiektyw: Stały
- Wandaloodporność: Nie

Informacje dodatkowe
| Widoczność w nocy | 40 m |
|---|---|
| Kąt widzenia | 109° |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| WDR | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Obiektyw | Stały |
| Wandaloodporność | Nie |
| Obsługa kart pamięci | Tak |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.