KAMERA IP HIKVISION DS-2CD1143G0-I (C) 2.8mm
838,86 zł
Brak w magazynie
Opis
- Rodzaj przetwornika: CMOS
- Wielkość przetwornika: 1/3”
- Widoczność w nocy: 30 m
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rozdzielczość: 2560×1440
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Mechaniczny filtr podczerwieni : Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Wielostrumieniowość (ilość strumienii): 2 szt.
- WDR: Nie
- Balans bieli: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Onvif: Tak
- Obsługa kart pamięci: Nie
- Język interfejsu WEB: polski
- Interfejs sieciowy: RJ45(10/100Mbps)
- Klasa szczelności: IP67
- Klasa odporności: IK10
- Pobór mocy: 7 W
- Wymiary przedmiotu: 111×82
- Czułość przetwornika: 0,028 lux @ (F2.0, AGC ON), 0 lx w trybie z IR
- Wspierane protokoły sieciowe: TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour
- Audio: Nie
- Typ obudowy: Kopułkowa
- IVS (inteligentna analiza obrazu): Nie
- Kąt widzenia: 100°
- Zasilacz w komplecie: NIE
- Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
- Obiektyw: Stały
- Wandaloodporność: Tak
- Materiał wykonania obudowy: Metalowa
Informacje dodatkowe
| Zasilacz w komplecie | NIE |
|---|---|
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Widoczność w nocy | 30 m |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 2 szt. |
| WDR | Nie |
| Wymiary przedmiotu | 111×82 |
| Audio | Nie |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Nie |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Klasa odporności | IK10 |
| Pobór mocy | 7 W |
| Czułość przetwornika | 0,028 lux @ (F2.0, AGC ON), 0 lx w trybie z IR |
| Język interfejsu WEB | Polski |
| Obiektyw | Stały |
| Wandaloodporność | Tak |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Nie |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kąt widzenia | 100° |
| Rozdzielczość | 2560×1440 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.