KAMERA IP HIKVISION DS-2CD1043G0-I 2.8mm (C)
798,27 zł
4 w magazynie
Opis
- Rodzaj przetwornika: CMOS
- Wielkość przetwornika: 1/3”
- Widoczność w nocy: 30 m
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rozdzielczość: 2560×1440
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Mechaniczny filtr podczerwieni : Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- WDR: Nie
- Balans bieli: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Onvif: Tak
- Obsługa kart pamięci: Nie
- Max. liczba użytkowników: 32
- Język interfejsu WEB: polski
- Klasa szczelności: IP67
- Klasa odporności: Nie dotyczy
- Pobór mocy: 5 W
- Wymiary przedmiotu: Ø 70 mm × 172.7mm
- Czułość przetwornika: Color: 0.01 Lux @(F1.2, AGC ON) , 0.028 Lux @ (F2.0, AGC ON
- Wspierane protokoły sieciowe: TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP, PPPoE,NTP,UPnP,SMTP,SNMP,IGMP,802.1X,QoS,IPv6UDP, Bonjour
- Audio: Nie
- Typ obudowy: Tubowa
- Kąt widzenia: 100°
- Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
- Obiektyw: Stały
- Wandaloodporność: Nie
- Materiał wykonania obudowy: Metalowa
Informacje dodatkowe
| Obsługa WiFi | Nie |
|---|---|
| Detekcja ruchu | Tak |
| WDR | Nie |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Nie |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |
| Czułość przetwornika | Color: 0.01 Lux @(F1.2, AGC ON) , 0.028 Lux @ (F2.0, AGC ON |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Obiektyw | Stały |
| Balans bieli | Tak |
| Język interfejsu WEB | Polski |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Pobór mocy | 5 W |
| Wymiary przedmiotu | Ø 70 mm × 172.7mm |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Widoczność w nocy | 30 m |
| Rozdzielczość | 2560×1440 |
| Max. liczba użytkowników | 32 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Audio | Nie |
| Kąt widzenia | 100° |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP, PPPoE,NTP,UPnP,SMTP,SNMP,IGMP,802.1X,QoS,IPv6UDP, Bonjour |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.