Kamera IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/BLACK panoramiczna ColorVu – 7.4Mpx 2x 4mm Hikvision
1.596,00 zł
19 w magazynie
Opis
Cechy główne:
|
![]() |
Kamera IP wyposażona w 2 wysokiej klasy przetworniki obrazu oraz 2 obiektywy o ogniskowej 4 mm. Dzięki unikalnej konstrukcji kamera posiada kąt widzenia 180°.
Specyfikacja techniczna:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 2 x 1/1.8 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2 x 3.7 Mpx – 8 Mpx (łącznie) |
| System skanowania: | Progresywny |
| Rozdzielczość: | 5120 x 1440 – 7.4 Mpx |
| Obiektyw: | 2 x 4 mm |
| Kąt widzenia: | 180 ° (poziom) 44 ° (pion) |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 30 m |
| Interfejs RS-485: | Nie |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: |
|
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 kl/s @ 7.4 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P)
|
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / – Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) – aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| ONVIF: | Tak |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: |
|
| Obudowa: | Compact, Metalowa |
| Kolor: | Czarny |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °C … 60 °C |
| Waga: | 1.28 kg |
| Wymiary: | Ø 156 x 155.3 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, węgierski, włoski |
| SAP Code: | 311323800 |
| Producent / Marka: | Hikvision |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Grafitowy/Szary |
| Łączność | Przewód |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Widoczność w nocy | do 30m |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 8Mpx |
| Technologia | IP |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.