Kamera IP DS-2CD2347G2P-LSU/SL(2.8MM)(C) ColorVu – 4Mpx 2 X 2.8mm Hikvision
1.356,00 zł
20 w magazynie
Opis
Główne cechy:
|
|
Ta kamera IP oferuje wyjątkową wydajność dzięki podwójnemu przetwornikowi 1/2.5 „Progressive Scan CMOS o rozdzielczości 4 Mpx. Wyposażona w podwójny obiektyw 2.8 mm, umożliwiający 180° kąt widzenia. Posiada zaawansowane funkcje, takie jak aktywne odstraszanie, technologia WDR o zakresie 130 dB oraz filtracja fałszywych alarmów z rozpoznawaniem ludzi i pojazdów. Jest dostępna zdalnie poprzez aplikacje mobilne Hik-Connect i obsługuje zarówno PoE, jak i zasilanie 12 V DC. Kamera posiada odporną na warunki atmosferyczne obudowę o klasie szczelności IP67.

Wymiary:

Specyfikacja techniczna:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 2 x 1/2.5 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 4 Mpx |
| Rozdzielczość: | 3040 x 1368 – 4 Mpx |
| Obiektyw: | 2 x 2.8 mm – Podwójny obiektyw |
| Kąt widzenia: | 180 ° (dane producenta) |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 30 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: |
|
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 4 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL / TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Wybrane funkcje: |
|
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P)
|
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / – Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) – aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: |
|
| Obudowa: | Dome, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Temperatura pracy : | -30 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.8 kg |
| Wymiary: | Ø 140 x 146 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, węgierski, włoski |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311320486 |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 4Mpx |
| Technologia | IP |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.