KAMERA IP DS-2CD1623G0-IZ(2.8-12MM) – 1080p – AutoFocus Hikvision
870,00 zł
100 w magazynie
Opis
Zastosowany obiektyw zmiennoogniskowy posiada możliwość zmiany kąta widzenia kamery w bardzo dużym zakresie.
Bardzo łatwa obsługa poprzez przeglądarkę Internet Explorer, umożliwia użytkownikom wygodną i zdalną obsługę, a także zarządzanie kamerą Dołączone do kamery oprogramowanie przeznaczone jest do zarządzania oraz zintegrowanego nadzoru wieloma kamerami sieciowymi.
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.8 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 – 1080p 1280 x 960 – 1.3 Mpx 1280 x 720 – 720p |
| Obiektyw: | 2.8 … 12 mm – AutoFocus |
| Kąt widzenia: |
|
| Kompresja: | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Przepływność (bitrate): | 32 … 8192 kbit/s |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Audio: | Nie |
| WEB Server: | Wbudowany, Zgodność z NVR |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 128GB (możliwy zapis lokalny) |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P)
|
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / – |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) – aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Interfejs RS-485: | Nie |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 12.9 W @ PoE (802.3af) ≤ 11 W @ 12 V DC |
| Temperatura pracy : | -30 °C … 60 °C |
| Obudowa: | Compact, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, francuski, hiszpański, portugalski, rosyjski, turecki, włoski |
| Waga: | 0.72 kg |
| Wymiary: | Ø 105 x 245 |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311300897 |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Kolor obudowy | Biały |
| Audio | Nie |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Łączność | Przewód |
| Widoczność w nocy | do 30m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 2Mpx |
| Technologia | IP |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.