KAMERA IP DS-2CD1341G0-I/PL(2.8MM) – 4 Mpx Hikvision
565,80 zł
58 w magazynie
Opis
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265 / H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4 MPx Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji
Informacje dodatkowe
| Procesor sygnałowy DSP | Progressive Scan CMOS |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | DS-2CD1341G0-I/PL(2.8mm) |
| Marka | hikvision |
| Model | DS-2CD1341G0-I/PL(2.8mm) |
| Rozdzielczość | 4 |
| Szerokość produktu | 11 |
| Wysokość produktu | 11 |
| Głębokość produktu | 9.3 |
| Waga produktu (g) | 360 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.4 |
| Typ kamery | czarno-biała, kolorowa, na podczerwień |
| Technologia | IP |
| Obudowa | tubowa (bullet) |
| Rozmiar przetwornika | 1/3" |
| Obiektyw | stałoogniskowy |
| Klasa szczelności kamery | IP67 |
| Liczba diod podczerwieni | 2 |
| Zasięg podczerwieni | 30 |
| Funkcje | cyfrowa redukcja szumów (DNR), cyfrowy stabilizator obrazu (DIS), kompensacja światła z tyłu (BLC), nagrywanie na kartę pamięci, szeroki zakres dynamiki (WDR), usuwanie migotania (FLC) |
| Cechy dodatkowe | Anti-Flicker – Technologia eliminująca męczący oczy efekt migotania obrazu, Detekcja ruchu, Dostęp z telefonu komórkowego, EXIR – technologia wysoko efektywnych diod podczerwieni, oświetlają całą scenę, ROI – poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu |
| Załączone wyposażenie | Elementy montażowe, Instrukcja, Kamera kopułka Poe Hikvision IP DS-2CD1341G0-I/PL |
| EAN (GTIN) | 6931847130398 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.