KAMERA IP DAHUA IPC-HFW2449S-S-IL-0280B-BLACK
1.333,32 zł
217 w magazynie
Opis
KAMERA IP DAHUA IPC-HFW2449S-S-IL-0280B-BLACK
- Model: IPC-HFW2449S-S-IL-0280B-BLACK
- Rodzaj przetwornika: Progressive Scan CMOS
- Wielkość przetwornika: 1/2.9”
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rozdzielczość: 2688×1520
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Mechaniczny filtr podczerwieni : Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Nie
- Wielostrumieniowość (ilość strumienii): 2 szt.
- WDR: Tak
- Balans bieli: Tak
- Współczynnik S/N: >56 dB
- Strefy prywatności: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Onvif: Tak
- Obsługa kart pamięci: Tak
- Max. liczba użytkowników: 6
- Interfejs sieciowy: RJ45(10/100Mbps)
- Klasa szczelności: IP67
- Pobór mocy: 5.2 W
- Czułość przetwornika: 0.008 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0008 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE)
- Wspierane protokoły sieciowe: IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; NTP; Multicast; ICMP; IGMP
- Audio: Tak
- Wejścia/wyjścia audio: 0/0
- Wbudowany mikrofon: Tak
- Typ obudowy: Tubowa
- Kąt widzenia: 95°
- Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
- Obiektyw: Stały
- Materiał wykonania obudowy: Metalowa
- Przeznaczona do transmisji na żywo: Tak

Informacje dodatkowe
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
|---|---|
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Nie |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 2 szt. |
| Balans bieli | Tak |
| Współczynnik S/N | >56 dB |
| Strefy prywatności | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Max. liczba użytkowników | 6 |
| Obiektyw | Stały |
| Rodzaj przetwornika | Progressive Scan CMOS |
| Wielkość przetwornika | 1/2.9'' |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |
| Kąt widzenia | 95° |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Przeznaczona do transmisji na żywo | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Rozdzielczość | 2688×1520 |
| Wymiary przedmiotu | 166.2 mm × 70 mm × 70 mm |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| WDR | Tak |
| Audio | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | 0/0 |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; NTP; Multicast; ICMP; IGMP |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Pobór mocy | 5.2 W |
| Czułość przetwornika | 0.008 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0008 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Wbudowany obiektyw | Tak |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.