KAMERA IP DAHUA IPC-HFW2239S-SA-LED-0280B-S2
906,51 zł
27 w magazynie
Opis
KAMERA IP DAHUA IPC-HFW2239S-SA-LED-0280B-S2
- Model: IPC-HFW2239S-SA-LED-0280B-S2
- Rodzaj przetwornika: CMOS
- Wielkość przetwornika: 1/2.8″
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rozdzielczość: 1920×1080
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Mechaniczny filtr podczerwieni : Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Nie
- Wielostrumieniowość (ilość strumienii): 2 szt.
- Balans bieli: Tak
- Strefy prywatności: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Onvif: Tak
- Obsługa kart pamięci: Tak
- Max. liczba użytkowników: 20
- Język interfejsu WEB: polski
- Interfejs sieciowy: RJ45(10/100Mbps)
- Klasa szczelności: IP67
- Klasa odporności: Nie dotyczy
- Pobór mocy: 6 W
- Czułość przetwornika: 0.0017 Lux@F1.0
- Wspierane protokoły sieciowe: IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; Bonjour
- Audio: Tak
- Wbudowany mikrofon: Tak
- Wbudowany głośnik: Nie
- Typ obudowy: Tubowa
- IVS (inteligentna analiza obrazu): Tak
- Model przetwornika2: CMOS
- Kąt widzenia: 108°
- Zasilacz w komplecie: NIE
- Rozdzielczość kamery: 2MPX (FULLHD)
- Obiektyw: Stały
- Materiał wykonania obudowy: Metalowa
- Przeznaczona do transmisji na żywo: Nie

Informacje dodatkowe
| Detekcja ruchu | Tak |
|---|---|
| Czułość przetwornika | 0.0017 Lux@F1.0 |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilacz w komplecie | NIE |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Rozdzielczość kamery | 2MPX (FULLHD) |
| Balans bieli | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Wejścia/wyjścia audio | Brak |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Strefy prywatności | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; Bonjour |
| Audio | Tak |
| Kąt widzenia | 108° |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Przeznaczona do transmisji na żywo | Nie |
| Wielkość przetwornika | 1/2.8" |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Nie |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 2 szt. |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Język interfejsu WEB | Polski |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Pobór mocy | 6 W |
| Wymiary przedmiotu | 166.2 mm × Φ70 mm (6.5" × Φ2.8") |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | Brak |
| Max. liczba użytkowników | 20 |
| Obiektyw | Stały |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.