KAMERA IP DAHUA IPC-HFW1230T-ZS-2812-S5
1.216,47 zł
104 w magazynie
Opis
KAMERA IP DAHUA IPC-HFW1230T-ZS-2812-S5
- Model: IPC-HFW1230T-ZS-2812-S5
- Rodzaj przetwornika: CMOS
- Wielkość przetwornika: 1/2.7”
- Widoczność w nocy: 50 m
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rozdzielczość: 1920×1080
- Ogniskowa obiektywu: 2.8 mm – 12 mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Mechaniczny filtr podczerwieni : Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Wielostrumieniowość (ilość strumienii): 2 szt.
- WDR: Nie
- Balans bieli: Tak
- Strefy prywatności: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Onvif: Tak
- Obsługa kart pamięci: Tak
- Wyjście wideo: Nie
- Max. liczba użytkowników: 10
- Język interfejsu WEB: polski
- Klasa szczelności: IP67
- Klasa odporności: Nie dotyczy
- Pobór mocy: 6.2 W
- Czułość przetwornika: 0.01 Lux (0 Lux przy IR)
- Wspierane protokoły sieciowe: IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast
- Audio: Nie
- Typ obudowy: Tubowa
- Kąt widzenia: 106°-33°
- Rozdzielczość kamery: 2MPX (FULLHD)
- Obiektyw: Motozoom

Informacje dodatkowe
| Typ obudowy | Tubowa |
|---|---|
| Kąt widzenia | 106°-33° |
| Rozdzielczość kamery | 2MPX (FULLHD) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Wielkość przetwornika | 1/2.7'' |
| Widoczność w nocy | 50 m |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Max. liczba użytkowników | 10 |
| Język interfejsu WEB | Polski |
| Wymiary przedmiotu | 244 x 90 x 90 mm |
| Czułość przetwornika | 0.01 Lux (0 Lux przy IR) |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| Audio | Nie |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 2 szt. |
| WDR | Nie |
| Strefy prywatności | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Wyjście wideo | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm – 12 mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Pobór mocy | 6.2 W |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.