KAMERA IP DAHUA IPC-HDBW3241R-ZAS-27135
2.072,00 zł
9 w magazynie
Opis
KAMERA IP DAHUA IPC-HDBW3241R-ZAS-27135
- Model: IPC-HDBW3241R-ZAS-27135
- Rodzaj przetwornika: CMOS
- Wielkość przetwornika: 1/2.8″
- Widoczność w nocy: 40 m
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rozdzielczość: 1920×1080
- Ogniskowa obiektywu: 2.7mm-13.5mm (motozoom)
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Mechaniczny filtr podczerwieni : Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Wielostrumieniowość (ilość strumienii): 3 szt.
- WDR: Tak
- Balans bieli: Tak
- Strefy prywatności: Tak
- Detekcja ruchu: Tak
- Obsługa WiFi: Nie
- Onvif: Tak
- Obsługa kart pamięci: Tak
- Wejścia/wyjścia alarmowe: 1/1
- Max. liczba użytkowników: 20
- Język interfejsu WEB: polski
- Interfejs sieciowy: RJ45(10/100Mbps)
- Klasa szczelności: IP67
- Klasa odporności: IK10
- Pobór mocy: 8 W
- Czułość przetwornika: 0.002 Lux@F1.5
- Wspierane protokoły sieciowe: IPv4;IPv6;HTTP;HTTPS;TCP;UDP;ARP;RTP;RTSP;RTCP;RTMP;SMTP;FTP;SFTP;DHCP;DNS;DDNS;QoS;UPnP;NTP;Multicast;ICMP;IGMP;NFS;PPPoE;802.1x;SNMP
- Audio: Tak
- Wejścia/wyjścia audio: 1/1
- Wbudowany mikrofon: Nie
- Wbudowany głośnik: Nie
- Typ obudowy: Kopułkowa
- Kąt widzenia: 108°-28°
- Rozdzielczość kamery: 2MPX (FULLHD)
- Obiektyw: Motozoom
- Wandaloodporność: Tak
- Materiał wykonania obudowy: Metalowa
- Przeznaczona do transmisji na żywo: Tak

Informacje dodatkowe
| Wbudowany głośnik | Nie |
|---|---|
| Kąt widzenia | 108°-28° |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 3 szt. |
| Ogniskowa obiektywu | 2.7mm-13.5mm (motozoom) |
| Język interfejsu WEB | Polski |
| Rozdzielczość kamery | 2MPX (FULLHD) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obiektyw | Motozoom |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Onvif | Tak |
| Wielkość przetwornika | 1/2.8" |
| Widoczność w nocy | 40 m |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1/1 |
| WDR | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Strefy prywatności | Tak |
| Pobór mocy | 8 W |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Max. liczba użytkowników | 20 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Wandaloodporność | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Przeznaczona do transmisji na żywo | Tak |
| Klasa odporności | IK10 |
| Wymiary przedmiotu | Φ122 mm × 88.9 mm (Φ4.8" × 3.5") |
| Czułość przetwornika | 0.002 Lux@F1.5 |
| Audio | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | 1/1 |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4;IPv6;HTTP;HTTPS;TCP;UDP;ARP;RTP;RTSP;RTCP;RTMP;SMTP;FTP;SFTP;DHCP;DNS;DDNS;QoS;UPnP;NTP;Multicast;ICMP;IGMP;NFS;PPPoE;802.1x;SNMP |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.