Kamera sieciowa BCS-V-TIP58VSR6-AI2 tubowa 8Mpx z obiektywem motozoom 2.8-12mm
1.729,00 zł
52 w magazynie
Opis
Kamera sieciowa BCS-V-TIP58VSR6-AI2 tubowa 8Mpx z obiektywem motozoom 2.8-12mm
Kamera sieciowa tubowa 8Mpx z obiektywem motozoom 2.8-12mm. Kompresja: H.265 / H.265+ / H.264 / H264+ / MJPEG. Rozdzielczość 8Mpx, promiennik IR do 60m, skan progresywny, gniazdo karty pamięci microSD 256GB. 1 Wejście i 1 Wyjście Audio, 1 Wejście i 1 Wyjście Alarmowe. Detekcja ruchu, rozpoznawanie obiektów, ochrona perymetryczna, detekcja twarzy, liczenie osób, maska prywatności, web serwis. Obudowa IK10 w kolorze białym, klasa szczelności: IP66. Zasilanie: DC 12V / PoE(802.3at).
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa Urządzenia | BCS-V-TIP58VSR6-Ai2 |
| Linia produktowa | BCS View |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 8 Mpx |
| Przetwornik | 1/1.8” |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 3840(H)×2160(V) |
| Obiektyw | motozoom |
| Ogniskowa | 2.8~12 mm |
| Apertura | F1.4 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 108°~46° V: 58°~26° D: 127°~52° |
| DORI | Detect 86~214m / Observe 34~85m / Recognize 17~43m / Identify 9~21m |
| Czułość kamery | 0.003Lux(F1.4, AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Stosunek S/N | 52dB |
| Balans bieli(AWB) | Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR (120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia(AGC) | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 4 |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 90° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M(3840×2160) / 6M(3200×1800) / 4M(2688×1520) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / VGA(640×480) / 360P(640×360) |
| Strumień główny | 3840×2160/3200×1800/2688×1520/1920×1080/1280×720(25fps) 3200×1800/2688×1520/1920×1080/1280×720(30fps) |
| Strumień drugi | 640×480/640×360(30fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080/1280×720/640×480/640×360(10fps) |
| Bitrate | 32Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR |
| Promiennik IR | 60m |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711ulaw / G.711alaw / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM / MP3 / AAC |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | microSD 256GB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| Protokoły | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3af) |
| Pobór mocy | max 15W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczeIności IP | IP66 |
| IK10 | Tak |
| Warunki pracy | 30°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø144.1×345.7mm |
| Waga | 1.4kg |
| Ai – Ochrona perymetryczna | Tak |
| Ai – Rozpoznawanie obiektów | Tak |
| Ai – Detekcja twarzy | Tak |
| Ai – Liczenie osób | Tak |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Audio | Tak |
| Widoczność w nocy | do 60m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 8Mpx |
| Technologia | IP |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.