Kamera IP BCS-L-TIP14FSR3-W Wi-Fi 4Mpx przetwornik 1/3″ CMOS z obiektywem 2.8mm
326,00 zł
50 w magazynie
Opis
Kamera IP BCS-L-TIP14FSR3-W Wi-Fi 4Mpx przetwornik 1/3″ CMOS z obiektywem 2.8mm
RTMP – Streamuj na żywo cokolwiek zechcesz!
Podziel się swoją kamerą z niezliczoną liczbą osób. Dzięki RTMP będziesz mógł streamować obraz ze stoku narciarskiego, plaży, gniazda ptaków i wiele innych. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Kamera IP BCS-L-TIP14FSR3-W Wi-Fi 4Mpx przetwornik 1/3″ CMOS z obiektywem 2.8mm
Cechy główne:
- Technologia WiFi – bezprzewodowe połączenie kamery z siecią
- Przetwornik 1/3″ 4Mpx CMOS
- Kodowanie H.265+/H.264+/MJPEG
- Obsługa dwóch strumieni kodowania
- Funkcje AGC, AES, AWB, BLC, HLC, DWDR, ROI, 3DNR
- Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
- Promiennik podczerwieni do 30m
- Obiektyw 2.8mm F2.0
- Wbudowany web serwis, zgodność z BCS-NVR, CMS(BCS Manager), aplikacja mobilna BCS(iOS, android), P2P, Onvif Detekcja ruchu, maski prywatności
- Obudowa zewnętrzna metalowa IP67
- Gniazdo karty pamięci microSD max. 256GB
- Zasilanie 12V DC
Specyfikacja techniczna:
| Rozdzielczość | 4Mpx |
| Przetwornik | 1/3” |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 2560(H)x1440(V) |
| RAM | 64MB |
| ROM | 16MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F2.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16x |
| Kąt widzenia | H: 90° V: 50° D: 107° |
| DORI | Detekcja 68m/ Obserwacja 27m/ Rozpoznanie 13m/ Identyfikacja 7m |
| Czułość kamery | 0.03Lux(Kolor,F2.0,30IRE) 0.003Lux(B/W,F2.0,30IRE) 0Lux(IR) |
| Stosunek S/N | 56dB |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | DWDR |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / DWDR |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4Mpx(2560×1440) / 3Mpx(2304×1296) /2Mpx(1920×1080) / 1.3Mpx(1280×960) / 720P(1280×720) / VGA(640×480) |
| Strumień główny | 2560×1440(1~20kl/s) 2304×1296/1920×1080/1280×960/1280×720(1~25/30kl/s) |
| Strumień drugi | 640×480(1~25/30k/s) |
| Bitrate | H.264: 24 kb/s~4096 kb/s H.265: 9 kb/s~4096 kb/s |
| Kompresja wideo | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Dzień/noc | ICR |
| Oświetlacz | 30m |
| Gniazdo karty pamięci | microSD 256GB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45 10/100 mb/s |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n(2.4GHz) |
| Zgodność | ONVIF(S/G) |
| Protokoły | IPv4, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, DHCP, DNS, NTP, Multicast, RTMP |
| Rodzaj zasilania | 12V DC |
| Pobór mocy | max 4.1W |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Warunki pracy | -40°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | 166.2x70x128.6mm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Wi-Fi |
| Audio | Nie |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Widoczność w nocy | do 30m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 4Mpx |
| Technologia | IP |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.