Kamera IP BCS-L-TIP14FR3 4Mpx przetwornik 1/3″ z obiektywem 2.8mm
446,00 zł
35 w magazynie
Opis
Główne cechy:
|
|
BCS-L-TIP14FR3 to zaawansowana tubowa kamera o rozdzielczości 4 Mpx, idealna do monitorowania obszarów w wysokiej jakości. Wyposażona w 1/3” CMOS przetwornik i system Progressive Scan, zapewnia ostre i wyraźne obrazy. Kamera posiada stały obiektyw o ogniskowej 2.8 mm i aperturze F2.0, oferując szeroki kąt widzenia. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak zoom cyfrowy 16x, 120dB WDR, oraz obsługa różnych rozdzielczości i protokołów sieciowych, kamera BCS-L-TIP14FR3 doskonale nadaje się do różnorodnych zastosowań, zapewniając doskonałą jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo, klasa szczelności IP67 oraz szeroki zakres temperatur pracy sprawiają, że kamera jest niezawodna w różnych warunkach atmosferycznych. To doskonałe rozwiązanie do monitoringu na zewnątrz budynków.

Automatyczny tryb dzień/noc
Kamera w ciągu doby automatycznie przełącza się na tryb nocny i dzienny kiedy ilość światła w otoczeniu się zmieni. Na przykład gdy zajdzie słońce. Zasięg podczerwieni wynosi 30 metrów.

Obraz wysokiej jakości
Światłoczuła matryca oraz wysokiej jakości przetwornik w połączeniu z zaawansowaną optyką dostarczają obraz o wysokiej jakości, oraz doskonałej ostrości. Urządzenie rejestruje w rozdzielczości 4 MPX, dzięki czemu posiada znaczną przewagę nad typowymi modelami FullHD. Gwarantuje, że nawet najmniejszy szczegół zostanie uchwycony na materiale filmowym.
- A: 1280x720p ( 1MPx )
- B: 1920x1080p ( 2MPx )
- C: 2048x1536p ( 3MPx )
- D: 2560x1440p ( 4MPx )

Detekcja ruchu
BCS-L-TIP14FR3 posiada wbudowany algorytm wykrywania ruchu w obrazie. Dodatkowo umożliwia wysyłanie powiadomień na telefon lub komputer. Ponadto możesz dowolnie ustawić obszar, który Cię interesuje, tak aby na przykład: otrzymywać powiadomienia tylko o ruchu z bramy wjazdowej. Kamery oprócz nagrywania 24/7 mogą również nagrywać tylko fragmenty po wykryciu ruchu, co przełoży się na obniżenie zużycia dysku twardego.”

Produkty BCS to urządzenia stawiające na łatwość obsługi, dosłownie każdy poradzi sobie z ich montażem i konfiguracją dzięki instrukcjom w zestawie.
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-TIP14FR3 |
| Linia produktowa | BCS LINE |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 4 Mpx |
| Przetwornik | 1/3” CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 2560(H)×1440(V) |
| RAM | 128MB |
| ROM | 128MB |
| Obiektyw | stały |
| Focus | stały |
| Iris | stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F2.0 |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H :93° V: 53° D: 111° |
| DORI | Detect 50m / Observe 22m / Recognize 11m / Identify 5m |
| Czułość kamery | 0.03Lux(Color,F2.0) 0Lux(IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M(2688×1520)(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) / VGA(640×480) / CIF(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 2688×1520(1~20fps) 2560×1440(1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576(1~25fps) 704×480(1~30fps) |
| Bitrate | H.264: 32 Kbps~6144 Kbps H.265: 12 Kbps~6144 Kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 30m |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| Protokoły | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4/v6, QoS, UPnP, NTP, RTMP, Multicast, HTTPS, SFTP, 802.1x, ICMP, IGMP |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3af) |
| Pobór mocy | max 6W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Warunki pracy | -40°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | 164.6×70×70mm |
| Waga | 0.4 kg |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | <BR> 36 miesięcy <BR> |
| Łączność | <BR> Przewód <BR> |
| Audio | <BR> Nie <BR> |
| Gniazdo karty pamięci | <BR> Nie <BR> |
| Widoczność w nocy | <BR> do 30m <BR> |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 4Mpx |
| Technologia | IP |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.