KAMERA IP APTI-AI505C2-28W – 5 Mpx 2.8 mm
1.217,79 zł
8 w magazynie
Opis
Wielkość matrycy: 5 Mpx ; Przetwornik: 1/2.8 ” SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS ; Rozdzielczość: 2592 x 1944, 2560 x 1920, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Kąt widzenia: 93 ° ; Zasięg oświetlacza IR: 20 m ; Metoda kompresji obrazu: H.265+ ; Wejścia / wyjścia alarmowe: 1 / 1 ; Wybrane funkcje: Inteligentna Analiza Obrazu ; Zasilanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;





Informacje dodatkowe
| Waga | 0,62 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | APTI-AI505C2-28W |
| Marka | apti, inna |
| Model | APTI-AI505C2-28W |
| Rozdzielczość | 5 |
| Waga produktu (g) | 0.62 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.62 |
| Typ kamery | czarno-biała, kolorowa, na podczerwień |
| Technologia | IP |
| Obudowa | tubowa (bullet) |
| Czułość | 1 |
| Obiektyw | stałoogniskowy |
| Klasa szczelności kamery | IP67 |
| Zasięg podczerwieni | 20 |
| Funkcje | cyfrowa redukcja szumów (DNR), kompensacja światła z tyłu (BLC), nagrywanie na kartę pamięci, szeroki zakres dynamiki (WDR), usuwanie migotania (FLC) |
| EAN (GTIN) | 5902887063732 |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.