Kamera Hikvision DS-2CE56D8T-IT3E(2.8mm) 2 Mpx
709,42 zł
2 w magazynie
Opis

KAMERA HD-TVI DS-2CE56D8T-IT3E(2.8mm) – 1080p PoC.af Hikvision
Standard: HD-TVI
Przetwornik: Progressive Scan CMOS
Wielkość matrycy: 2.1 Mpx
Rozdzielczość: 1920 x 1080 – 1080p
Zasięg oświetlacza IR: 40 m
Regulacja mocy oświetlacza IR: Automatyczna
Obiektyw: 2.8 mm
Kąt widzenia:
104 ° (dane producenta)
102 ° (nasze testy)
Wyjście wideo: 1 Vpp / 75 ? – HD-TVI, Gniazdo BNC
Wybrane funkcje:
WDR – 120 dB – Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
EXIR – technologia wysoko efektywnych diod podczerwieni, które równomiernie oświetlają całą scenę, zarówno centralny punkt jak i narożniki
Możliwość zasilenia kamery przez kabel koncentryczny zgodnie z innowacyjnym standardem PoC (Power over Coaxial), pozwala wyeliminować potrzebę doprowadzenia dodatkowych przewodów do urządzenia
Sense-UP – (Slow Shutter) – Zwiększenie czułości przetwornika
3D-DNR – Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
ICR – Mechaniczny filtr podczerwieni
Strefy prywatności – maks. 4
Detekcja ruchu – maks. 4 strefy
Mirror – Odbicie lustrzane obrazu
BLC – kompensacja światła wstecznego (tła)
Automatyczny balans bieli
Sharpness – Wyostrzanie konturów obrazu
Menu ekranowe OSD: Menu OSD dostępne poprzez rejestrator Hikvision HD-TVI
Klasa szczelności: IP67
Zasilanie: 12 V DC / 300 mA ,
PoC.af
Pobór mocy: ? 3.6 W
Obudowa: Dome – Plastikowa / Metalowa
Kolor: Biały
Temperatura pracy : -40 °C … 60 °C
Waga: 0.34 kg
Wymiary: Ø 110 x 93 mm
Obsługiwane języki: angielski
Kraj pochodzenia: Chiny
Producent / Marka: Hikvision
SAP Code: 300609502
Gwarancja: 3 lata

Informacje dodatkowe
| Marka | hikvision |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Model | DS-2CE56D8T-IT3E(2.8mm) |
| Kod producenta | DS-2CE56D8T-IT3E(2.8mm) |
| Rozdzielczość | 2 |
| EAN (GTIN) | 6954273642648 |
| Wysokość produktu | 9.32 |
| Waga produktu (g) | 35 |
| Typ kamery | czarno-biała, kolorowa, na podczerwień |
| Technologia | HD-TVI |
| Obudowa | kopułkowa (dome) |
| Klasa szczelności kamery | IP67 |
| Zasięg podczerwieni | 40 |
| Funkcje | cyfrowa redukcja szumów (DNR), kompensacja silnego światła (HLC), kompensacja światła z tyłu (BLC), szeroki zakres dynamiki (WDR) |
| Cechy dodatkowe | -40 – 60 °C, Przewodowy |
| Załączone wyposażenie | 0 |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.