Kamera Hikvision DS-2CD2065FWD-I IP 6 Mpx
1.280,00 zł
30 w magazynie
Opis

KAMERA WANDALOODPORNA IP DS-2CD2065FWD-I(2.8mm) – 6.3 Mpx Hikvision
Standard:
TCP/IP
Przetwornik:
1/2.4 ” Progressive Scan CMOS
Wielkość matrycy:
6.3 Mpx
Rozdzielczość:
3072 x 2048 – 6.3 Mpx ,
3072 x 1728 – 5.3 Mpx ,
2944 x 1656 – 4.8 Mpx ,
2560 x 1440 – 3.7 Mpx ,
1920 x 1080 – 1080p ,
1280 x 720 – 720p
Obiektyw:
2.8 mm
Kąt widzenia:
- 99 ° (dane producenta)
- 95 ° (nasze testy)
Kompresja:
H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
Zasięg oświetlacza IR:
30 m
Wejścia / wyjścia alarmowe:
Audio:
Gniazdo karty pamięci:
Obsługa kart Micro SD do 128GB (możliwy zapis lokalny)
Przepływność (bitrate):
32 … 16384 kbit/s – H.264 / H.265
Prędkość transmisji strumienia głównego:
20 kl/s @ 6.3 Mpx
25 kl/s @ 3.7 Mpx
Interfejs sieciowy:
10/100 Base-T (RJ-45)
Protokoły sieciowe:
TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, UDP, PPPoE, IEEE 802.1x, QoS, IPv6, Bonjour
WEB Server:
Wbudowany, Zgodność z NVR
Maks. liczba użytkowników on-line:
6
ONVIF:
17.12
Dostęp z telefonu komórkowego:
Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P)
- Android: Darmowa aplikacja iVMS-4500 lub Hik-Connect
- iOS (iPhone): Darmowa aplikacja iVMS-4500 lub Hik-Connect
Domyślny login / hasło administratora:
admin / –
Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu
Domyślny adres IP:
192.168.1.64
Porty dostępu przez www:
80
Porty dostępu przez aplikację na PC:
Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) – aplikacja iVMS-4200
Port dostępu przez aplikację mobilną:
8000
Port ONVIF:
80
RTSP URL:
- Strumień główny
rtsp://192.168.1.64:554/Streaming/Channels/101/ – RTSP – bez autoryzacji
rtsp://użytkownik:hasło@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/101/ – z autoryzacją
- Strumień pomocniczy
rtsp://192.168.1.64:554/Streaming/Channels/102/ – RTSP – bez autoryzacji
rtsp://użytkownik:hasło@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/102/ – z autoryzacją
Interfejs RS-485:
Wybrane funkcje:
- WDR – 120 dB – Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
- 3D-DNR – Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
- ROI – poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu
- EXIR – technologia wysoko efektywnych diod podczerwieni, które równomiernie oświetlają całą scenę, zarówno centralny punkt jak i narożniki
- Anti-Flicker – Technologia eliminująca męczący oczy efekt migotania obrazu
- BLC – konfigurowalna kompensacja światła wstecznego
- AGC – Automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu
- ICR – Mechaniczny filtr podczerwieni
- Tryb dzień/noc (color/b&w/auto)
- Konfigurowalne strefy prywatności
- Detekcja ruchu
- Mirror – Odbicie lustrzane obrazu
- Sharpness – Wyostrzanie konturów obrazu
- Przycisk RESET
- Inteligentna Analiza Obrazu : porzucony/brakujący obiekt, wtargnięcie, przekroczenie linii, zmiana sceny, detekcja twarzy
Zasilanie:
- PoE (802.3af),
- 12 V DC / 500 mA
Pobór mocy:
≤ 7.5 W @ PoE (802.3af)
6 W @ 12 V DC
Obudowa:
Compact, Metalowa
Kolor:
Biały
Wandaloodporna:
IK10
Klasa szczelności:
IP67
Temperatura pracy :
-30 °C … 60 °C
Obsługiwane języki:
polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, węgierski, włoski
Waga:
0.5 kg
Wymiary:
171 x 70 x 68 mm
Producent / Marka:
Hikvision
SAP Code:
311307328
Gwarancja:
3 lata

Informacje dodatkowe
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| EAN (GTIN) | 6954273678524 |
| Kod producenta | DS-2CD2065FWD-I(2.8mm) |
| Marka | hikvision |
| Model | DS-2CD2065FWD-I |
| Rozdzielczość | 6 |
| Obudowa | inna |
| Typ kamery | kolorowa |
| Klasa szczelności kamery | IP67 |
| Zasięg podczerwieni | 30 |
| Stan | Nowy |
| Technologia | IP |
| Funkcje | cyfrowa redukcja szumów (DNR), cyfrowy stabilizator obrazu (DIS), kompensacja silnego światła (HLC), szeroki zakres dynamiki (WDR) |
| Szerokość produktu | 7 |
| Wysokość produktu | 17.1 |
| Głębokość produktu | 6.8 |
| Waga produktu (g) | 400 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.7 |
| Cechy dodatkowe | -30 – 60 °C, Przewodowy, RJ-45 |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.