KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HDW1500TRQ-0280B-S2
287,82 zł
169 w magazynie
Opis
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HDW1500TRQ-0280B-S2
- Model: HAC-HDW1500TRQ-0280B-S2
- Widoczność w nocy: 25 m
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Klasa szczelności: IP50
- Klasa odporności: Nie dotyczy
- 2DNR: Tak
- DWDR: Tak
- HLC: Tak
- BLC: Tak
- AGC: Tak
- Typ obudowy: Kopułkowa
- Kąt widzenia: 111°
- Rozdzielczość kamery: 5MPX
- Obiektyw: Stały

Informacje dodatkowe
| Widoczność w nocy | 25 m |
|---|---|
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Klasa szczelności | IP50 |
| Kąt widzenia | 111° |
| 2DNR | Tak |
| AGC | Tak |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4K) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| DWDR | Tak |
| HLC | Tak |
| BLC | Tak |
| Typ obudowy | Kopułkowa |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.